Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat párt egy fiús lány?

Figyelt kérdés

Igazából sosem vonzottak az igazi lányos dolgok. Ettől függetlenül persze, én is szeretem a szép ruhákat, meg ékszereket, de valahogy annyira nem izgat, mint a barátnőimet.

Sokkal szívesebben megyek inkább valami kulturális programra, vagy pedig szívesen hallgatom apát, hogy hogyan szerelte a motorokat, lőni járok, karatéztem és számítógépes játékokat is játszom. Szerintetek ez baj? Sokszor, amikor hallok lányokat beszélgetni, furán érzem magam, mert engem azok a dolgok nem foglalkoztatnak igazából.


És a kérdésem második része pedig: vannak olyan fiúk, akik az ilyen lányokat szeretik, és esetleg ők is ilyenek? Mert sajna az én ismerőseim között nem nagyon vannak ilyenek, de én pedig egyszerűen nem tudom elképzelni magam ilyen discós partyface-ekkel. Volt már több barátom, de két éve elegem lett az ilyen "mű-férfiakból" és azóta nem találtam olyan embert, aki másmilyen lenne (habár volt egy hosszú időszak, amikor nem is kerestem). Az, hogy nem találtam, talán lehetett a középsuli viszonylag zárt világa miatt is.


Nagyon szépen kérlek titeket, hogy az idétlen válaszokat mellőzzétek...

Mindenkinek további kellemes napot!

19L Budapest


2011. nov. 3. 14:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem, semmi gond nincs a viselkedéseddel. Sőt, sajnos az ilyen normális viselkedés kezd eltűnőben lenni. Miért? Mert számomra az nem nő, aki riszálja magát, szó szerint kurv@nak öltözik, meg az a legfontosabb dolga, hogyan sminkelje ki magát. Hihetetlen, hogy 15 16 17... évesen sminkeli magát. Mert megértem már 40 felett, amikor már esetleg jelentkeznek szépséghibák, hogy valahogy eltüntetni, de könyörgöm, egy gyerek minek sminkeli magát? Amúgy meg a természetesség híve vagyok. Mert ha valakivel összejössz, akkor nem csak akkor fogsz vele találkozni, amikor éppen agyon van vakolva, hanem reggel amikor felkelsz és nem lesz rajta smink, akkor lehet bűn ronda. Partyface, áá, megőrülök a magukat férfinak nevező emberektől, akik térdig letolt gatyával járkálnak, mert hú de laza vagyok. Discót messziről kerülöm, számomra förtelmes hely. Inkább egy hangulatos söröző, vagy esetleg bármilyen kulturális program.

Szerintem egyáltalán nem vagy fiús lány, mindössze egy normális ember, aki nem a mai társadalmi ferde "normákat" követi. És ez így helyes, mert kezd elbuzulni és elkurvulni a világ.

2011. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezektől nem vagy fiús, csak talpraesett, ami nagyon jó :)
2011. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Huh, de örülök nektek! Akkor megnyugodtam. Ha netán bolond is vagyok, nem vagyok egyedül! =)))


Igazából azt, hogy "fiús vagyok", az édesanyám mondja mindig. Meg néha a barátaim, ismerőseim, amikor meghallják, hogy lőni mentem, vagy kinevettem egy agyonszolizott csirkét. =)

2011. nov. 3. 15:25
 24/28 anonim ***** válasza:
Nincsen veled semmi probléma. A mai társadalommal vannak hatalmas problémák. Az értékek eltűnőben. Nem szolizni kell, hanem nyáron kimozdulni otthonról, esetleg segíteni a szülőknek.
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 sztbali ***** válasza:
Hogy hol találhatsz az érdekes kérdés, de szerintem ha úgy vesszük egy lányos fiú talán bejönne neked. Ezalatt nem azt értem, hogy csak ilyeneket kell keresni és egy fiú nem attól lányos hogy a plázacicákat követi.
2011. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hát a barátaim azt mondják, hogy járjak nyitott szemmel. Szerintem csak nincs szerencsém. =)

Csak néha olyan jó lenne, ha lenne valaki, aki átölel, akihez hozzá lehetne bújni, hasonlók. =)

2011. nov. 3. 15:30
 27/28 Walk With Me ***** válasza:

Szia,

A nőiesség nem műkörmökben meg sminkben nyilvánul meg. Engem kiráz a hideg az ilyen agyonszolizott, összemázolt arcú lotyóktól akikért a férfiak 99%-ka odavan. Külsőleg ha nőies arcod, meg mondjuk hosszú, ápolt hajad hajad van akkor lehetsz egy koszos farmerban meg ingben is, ha Te tudod magadról, hogy igen is NŐ vagy, akkor olyan is leszel. Így az írásod, fogalmazásod alapján értelmes ember lehetsz, nem hiszem, hogy olyan nagy gond lenne Veled. Az, hogy érdekelnek a motorok, lövészet meg ilyen dolgok még nem jelenti, hogy "fiús" lennél. Engem férfi létemre nem érdekel a piálás, foci, F1 meg ilyenek amik a többi férfit igen, mégsem jelenti, hogy ne lehetnék férfias.


Aki manapság nem olyan mint ez a valóságsókon meg mekdonácon felnőtt generáció, annak viszonylag nehéz párt találnia, mert egyszerűen kevesen vagyunk, nem akadunk könnyen a másikra. Én is csak egy csinos (=természetesen nőies, szép) lányt keresnék akivel lehet sokat beszélgetni, filozofálni mindenféléről, összebújni, sétálni, elmenni múzeumba, színházba, moziba stb de nagyon nehéz dolgom van. Ez még nem jelenti, hogy Veled vagy velem lenne a hiba (bár ki tudja). Ne add fel, ahogy előttem is írják, ezek nem rossz tulajdonságok.

20/F

2011. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Én szeretem a vagány fiús lányokat, a sört, szeretek motorozni, az autókat, a fegyvereket, én is karatéztam és mai napig mindig csinálok valamit legyen az úszás,futás vagy kondizás épp amire lehetõség van.Nemszeretem énse az ilyen disco patkányt.Ha gondolod megismerkedhetnénk. :)


20/F

2012. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!