Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyanok, akiknek 19-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akiknek 19-20 (vagyon azon felül) még egyetlen egy barátja/barátnője sem volt még? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is még csak 18 vagyok, és csak ugyanazt tudom mondani mint itt az egyik válaszoló: Még nem láttam, hogy érdekeltem volna egy lányt is :( + olyan csöndesebb vagyok idegenek előtt.


18f

2011. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ja és szórakozni se járok... discoba csak szar zene van, más meg erre felé nincs.
2011. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, például én is. Hogy mi az oka? Egyszerűen csak önbizalom hiányos vagyok...

21/f

2011. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze szeretek beszélgetni lányokkal és szoktam is, de ha olyasvalakivel beszélek, aki tetszik is, és esetleg tudatni is szeretném ezt vele valahogyan, egyszerűen leblokkolok.
2011. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves vagyok és talán azért vagyok még egyedül, mert elégé magamanak való vagyok és néha úgy érzem nem lehet megbízni a fiúkban. Persze ezt csak a rossz tapasztalat miatt van, mert elég sokszor tettek nekem keresztbe ok nélkül :(((
2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen van.


Még csak "alapvető" testi kapcsolatot (csók, kézfogás, simogatás) sem létesítettem senkivel.

Visszahúzódó, önbizalomhiányos, és ronda vagyok. Meg társaságba sem járok annyit.


18/L

2011. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van. 19 éves vagyok, lány, és a fiúk állandóan csak haverkodni akarnak velem. Nem volt még aki többet szeretett volna, mindig a barát, a jóarc vagyok, aki szinte kb. nem is lány a szemükben:/ Az mondjuk igaz, hogy nem vagyok túl magabiztos sem. Azt szoktam gondolni, hogy biztosan azért kerülök mindig a lány haver kategóriába mert csúnya vagyok, de közben meg csomó lány irigyel, akkor meg mégsem lehetek olyan ocsmány. Részemről nem tudom, mi az oka :|
2011. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ma 16:03!


Nyilván jó fej vagy és ezért haverkodnak veled. Tehát ezzel nem lehet gond. Én akkor is a külsődre gyanakszok... Nehezen tudom elképzelni, hogyha jól nézel ki és még jó fej is vagy, hogy senki ne akarjon tőled komolyabbat.

2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16:24esnek : ha ennyire gyanakszol, privátban küldhetek egy képet, de nem szeretnék kockáztatni, hogy az ismerőseim közül valaki felismerjen itt >_< és azt sem hiszem, hogy minden ismerősöm a szemembe hazudná hogy jól nézek ki, ha nem így lenne. csak akadna egy, aki őszinte. inkább úgy érzem, hogy valami plusz hiányzik belőlem, vagy túl fura vagyok nekik (manapság ha az ember éjjel-nappal rajzol és fest, és nem szokványos zenét hallgat, az lehet hátrány úgyé rzem:'D)
2011. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ma 16:38!


Rendben, küldjél és elmondom a véleményem:) 22F vagyok.

2011. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!