Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném visszakapni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném visszakapni a volt barátomat! Hogyan?

Figyelt kérdés

Hosszú volt a kapcsolatunk,4 évig tartott,én 16 ő pedig 20 volt amikor elkezdődött.Minden bizonnyal mindketten nagyon fiatalok és tapasztalatlanok voltunk,fogalmunk sem volt arról,milyen egy tartós kapcsolat.Elsők voltunk egymásnak minden téren.Nagyon szerelmesek voltunk,majd átalakult szeretetté.Viszont sokat vitatkoztunk,féltékenykedés miatt,meg apróbb dolgokból...3-4 hónapja szakítottunk,közösen végülis,bár én nagyon szerettem akkor is.És most is.Változtunk mindketten,mások vagyunk,úgy érzem megérne még egy próbát a dolog.Az indok az volt nála,hogy úgy gondolja még szeretne picit élni,haverokkal lógni,bulizni,satöbbi.Ezzel nekem nincs is problémám,soha nem is volt.Gondolom felmerűlt benne,hogy más lánnyal esetleg miyen lehet akár a szex...Bár soha de soha nem csaltuk meg egymást,igazán őszinte szeretet volt.Azóta nekem is volt egy barátom,és neki is voltak nő ügyei(a 4 hónap alatt)Elvoltam én is végülis,de egyéb okok miatt úgy döntöttünk a msáik fiúval,hogy vége.A volt barátommal(akit szeretnék visszakapni)szoktunk telefonon beszélni,nem keveset,és teljesen jól eldumálunk.Vasárnap találkoztunk,spontán.Apukámnál jártam és a fiú a másik utcába lakik,gondoltam,ha otthon kihívom egy picit beszélgetni.Így is volt,be is hívott,anyuja megkinált vacsorával,nagyon örültek nekem azt vettem észre...És láttam a volt barátomon,hogy szeret Ő még engem...ezt szerintem lehet érezni.Haza is hozott kocsival,nagyon kedves tőle.Mondta,hogy beszélünk még,meg pénteken is felhívott,hogy miújság...Én szeretném vele újra kezdeni,hogyan tudhatnám meg,hogy van e esély?Nem akarom Neki szegezni a kérdést,hogy nem e próbálhatnánk meg...Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat.

20/L


2009. nov. 16. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
És még anny,hogy amikor ott voltam nálunk mosolygott véigi,és amikor rám nézett akkor mintha fájna neki is,hogy vége már.
2009. nov. 16. 16:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le beszélgetni a kapcsolatotokról, hogy milyen volt, mi romlott el stb... aztán rátérhetsz arra is h mi ment végig benned azóta...
2009. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez jó ötlet biztos?
2009. nov. 16. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! Beszéljétek meg. :)
2009. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ne halogasd, keress egy alkalmas időpontot és nyugis helyet és rakjátok rendbe a kapcsolatot. Ne élj rettegésben, hogy hátha mégis szeret még, vagy már csak tetteti vagy akármi. Győződj meg róla.
2009. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!