Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem akarok ódákat zengeni magamról: egy átlagos, vékony alkatú srác vagyok. Sem nem nézek ki túl jól, sem nem vagyok túl okos. Néhányan biztatnak, de nem áltatom magam azzal, hogy okom lenne elszállni magamtól :) Nem járok a legjobb ruhákban, főleg pénz híján. Szeretek főzni, mások szerint valamicskét tudok is.


Nem vagyok tehetséges író vagy festő, bár sokat olvasok választékos témákban, és érdekelnek a művészetek is, a magam eszéhez mérten. :) A kreativitás ugyanakkor lételemem és lenyűgöz, bár a magam részéről főként a programozás során élem meg. Talán nem hangzik túl izgalmasnak, a programozás mégis lehetőséget ad egyfajta önmegvalósításra, a maga módján. Ez a munka egyszer mély csend - máskor pedig igenis színes, intenzív és áradó.


A kreativitásnál jobban csak egy dolog érdekel: az emberek. Elképesztő milyen színesek tudtak lenni az emberek, olykor pedig mégis milyen szürkék. Igyekszem kedves lenni, melynek eredménye, hogy velem is kedvesek olykor. Mindenki azt kapja, amit ad, ezért megéri sokat adni :)


Mindeddig még nem talált rám a szerelem, és én sem találtam rá a lányra, aki iránt ilyet érezhetnék. Természetesen ez az én hibám, mert nem teszek túl nagy erőfeszítéseket az ismerkedésre. Ami egy lányban vonz, az az, ha valaki érdeklődő a világ irányt, ugyanakkor önmagáról is szeret beszélni. Elbűvöl a kreatív és áradó művészi szellemű egyéniség. Egyaránt vonz a szenvedély és a béke. :)


18F


2011. nov. 6. 00:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Tökéletes? :D Ugyan már... :) Attól azért igen távol állok.
2011. nov. 6. 20:58
 12/37 A kérdező kommentje:
Egyébként a válaszadók, aki nem írták le: elmondanátok a korotok? Persze csak ha nem titok :)
2011. nov. 6. 21:18
 13/37 anonim ***** válasza:
DETITOK! =] 15, A kilencedik.
2011. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszi! :) És köszi a kedves válaszokat neked is, meg a többieknek is :)


Érdekes, amit mondasz, mert engem is a lány saját világa az, ami igazán érdekel :) Te mit keresel egyébként az emberekben? Mi nyűgöz le?

2011. nov. 7. 16:03
 15/37 anonim ***** válasza:

10.vagyok -16 éves,lány.:)

Engem az intelligens emberek nyűgöznek le,olyanok akik nem fellengzősek/beképzeltek.Ugyanakkor határozottak és nem befolyásolhatók,de belátóak.És még sok más...

2011. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
nekem így nagyon tetszel..
2011. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok pozitív választ :) Ha valami érdekel, nyugodtan kérdezzetek, akár privátban is. De akár ti is mesélhettek magatokról :) Kíváncsi vagyok, milyen típusú lányoknak jön be a személyiségem :)
2011. nov. 7. 18:46
 18/37 anonim ***** válasza:

Én is ilyen típus vagyok mint te. Imádom a művészetet. Balettozom, festek, rajzolok, egy évet építészetre jártam, imádom a művészettörténelmet. ÉS egy nagyon picit még gitározni is tudok. ÉS én roppant érdekesnek találom az embereket. Gyakran gondolkodom azon, hogy valaki ''honnan jött'' és ''hova tart'', hogy miért ilyen, és hogy ő milyen az ő világképe. Olyan jó lenne, ha ismernék egy olyan fiút mint te. (Egyébként én is szeretek főzni (már amennnyire ttudok), és imádok az új dolgokat, formákat kitalálni a konyhában is. :))) mindenképp művészetibe (egyetem/fősuli) ogok menni, mig nem tudom, hogy melyik területen. Én is szeretem a mások kis világába bekukkantani, hogy mi járhat a fejében :)

16/L (11.oszt)

2011. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok; bocs a helyesírási hibákért és mellégépelésekért :D
2011. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

B@sszameg, tűnj a fejemből! :D Mintha 3 évvel fiatalabb klónom lennél :D (Leszámítva a vékony alkatot b@sszus)

Sőt ha jól emlékszem én akkoriban Lineage2 szerverrel foglalkoztam :D


Egy tanácsot adhatok. A gép előtt nem találsz csajt :D A programozgatás tök jó időtöltés, repül az idő közben, de csajozás szempontjából nem egy bevált trükk.. :D


Belsőleg nincs gond, a külső viszont durván fontos. :S Így igazából nálad (is) azon múlik.


21F

2011. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!