Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a barátotok egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok egyáltalán nem féltékeny típus akkor mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

1. Nem törődik veletek és nem érdekelné ha mással kavarnál (stb).


2. Megbízik benned annyira hogy tudja, nem kell féltékenynek lennie.


(Jó ha a pasid féltékeny típus?)


2011. nov. 6. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van egy alapvető féltékenység szerintem, és nekem ez kifejezetten jól esik, mert a barátom néha megjegyzi, mikor nem tudunk találkozni és én fiú haverokkal elmegyek bulizni vagy valami, hogy szívesen lenne most velem, meg irigyli őket, de soha nem szokott jelenetet rendezni, meg eddig még soha nem ment a bizalom rovására. Így nincs vele semmi bajom.
2011. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdekled őt annyira, hogy féltékeny legyen, esetleg nem is szeret. A féltékenység egy érzelmi mínusz, ami a szerelemmel jár. Nem is szerelmes beléd. Szerintem.
2011. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 napietus ***** válasza:

azt gondoltam, hogy igen, ehhez az emberhez hozzámegyek :) féltékenykedés nálam piroslap, szóval nem viselem el az olyan embereket. persze én sem vagyok az, ezért is vetem meg, aki odáig süllyed, hogy féltékenykedjen, ellenőrízgessen. az ilyen emberre nem tudok felnézni, semmibe nem nézem konkrétan, ezért is dobtam minden ilyen típusú pasit. gyorsan szelektálódtak.


29/n

2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!