Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért csak nekem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért csak nekem ennyire evidens egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én mindig is nyíltan kezeltem a levelezéseimet a párom előtt. Bármikor belenézhetett az emailjeimbe vagy a közösségi oldalakon folytatott beszélgetéseimbe. Én ezt sosem vettem kutatásnak/ellenőrzésnek, hiszen szerintem ez alap kellene, hogy legyen a párok között. Nincs mit titkolnom, bármibe is olvas bele, azt fel tudom vállalni.

Szerintem mindenkiben ott van a félsz, hogy mi van, ha a párja a háta mögött mással flörtöl/mást hülyít, így én teljesen normálisnak veszem, ha szeretné megnyugtatni magát. Megjegyzem a párom a 6 év alatt ezt nem sűrűn használta ki, de ami a fontos, ha kérte, akkor én sosem utasítottam vissza.


Erre fel én ma megkértem, hogy lépjünk fel a facebook-jára és nézzük meg a leveleit (hogy kikkel beszél) és ezt ő határozottan visszautasította. Azért tudni kell, hogy 1 személy érdekelt kifejezetten, ugyanis az év elején vele összeszűrte a levet a hátam mögött (fizikailag ugyan nem csalt meg, de lelkileg nagyon is). Így talán jogos a félelmem. Ennek ellenére nem volt hajlandó megmutatni. És sajnos nem ez volt az első eset.


Nem tudom mit csináljak. Én így nem tudok bízni benne, attól félek megint átver, hülyére vesz. Szerintetek ez elég indok a szakításra? Vagy ti jogtalannak tartjátok, hogy bele akartam nézni a levelezéseibe? Én annyira megalázónak találtam a visszautasítást, miután én az elejétől fogva egy nyitott könyv vagyok számára...


22/L (ő 30/F)


2011. nov. 6. 10:30
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Már az eddigi válaszaidból is sejtettem, de ezzel a mostanival megkérdőjelezhetetlenül bebizonyítottad, hogy mennyire unintelligens vagy.
2011. nov. 7. 14:48
 42/57 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem idézem vissza az utolsó irományod, de arra reagálok. Igazad van, van érzelmi megcsalás is. De! Aki párkapcsolatot létesít, annak ezt be kell vállalnia. Ha nem tetszik, maradj egyedül. Komolyan mondom Te csak a felelősségek alól bújsz ki. Kicsit vállalj többet, ehhez azonban meg kell érned.


Még a legharmónikusabb kapcsolat is tönkremehet. Tenni kell érte, ohgy ez ne történjen meg (de sajnos ennek ellenére is megtörténhet). Ez benne van a pakliban.


És most megcsalt akkor mi van? Belehalsz? Ha igen, akkor nem kár érted. Nem attól lesz valaki igazán szerelmes, ohgy állandóan a másik kedvében jár és csak a másikra gondol és csak a másik létezik neki. Ez csak tiniszerelem. Te 22 éves vagy, nem tini, ő meg 30 éves, mégúgy se.

2011. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Az embernek párkapcsolatban is megvan a saját élete. Normális párkapcsolat két önálló ember között lehet.


Ha én azt átom, hogy nagyon rámakaszkodik az aktuális barátnőm, mint Te, akkor már megbeszélem a dolgokat. Ha nincs javulás, akkor kalap-kabát. Nem érdekel mennyire szeretem, majd kiheverem, van benne rutinom. De nekem megvan a saját életem, saját célom (sok is), saját hobbim (itt is sok).


Ha valakit mindig meggyanusítas kakaratlanul, meg ráerőltetsz dolgokat, akkor meg fog csalni. Mert onnantól már nem a Te érzésed fog számítani, hanem az övé. Mert megsérted, belegázolsz. De ez világos is.


És egy férfinek az intelligencia, az ész a legfontosabb egy nőben. Lehet sorolni a csöcösket, p*ncikat, a nyalakodást, az ész. Az számít. És éppen egy másik topicban mondtam ,hogy ma 28 év alatt szinte CSAK kislányok vannak. És te ezt meg is erősíted. Hiába van pasid, hiába költözöl össze valakivel, aki kislány az kislány. És pont ezért van ez a nagyfokú bizalmatlanság és pont emiatt kell a fenének egy hosszú távú kapcsolat. Mert sajnos vannak, akik megfeledkezne, hogy nem egy állattal, hanem egy emberrel jönnek össze.

2011. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Ti tényleg nem vagytok komplettek!!!
2011. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Ezek alapján a megcsalás (akár érzelmi akár fizikai) benne van egy párkapcsolatban? És ha én ezt nem akarom megélni/nem tudom elviselni, akkor ne létesítsek párkapcsolatot?


Azért örülök annak, hogy vannak olyan emberek (még ha kisebbségben is), akik tudják mi az a hűség. Majd keresek közülük valakit. Ti pedig akkor éljetek nyitott kapcsolatban és viseljétek el, ha az aktuális szerelmetek mással tesz dolgokat (amit egy párkapcsolatban szokás), de persze ne haljatok bele, hiszen akkor annyit is értek :)

2011. nov. 7. 15:03
 46/57 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem nyitot kapcsolat. Te tényleg ennyire hülye vagy? Nem tudsz olvasni? 22 évesen valaki ennyire gyerekes legyen. Nem irigylem a pasid.
2011. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

A kis "botlása" előtt soha nem voltam kíváncsi a levelezéseire, azóta pedig a mostanival együtt 2szer kértem betekintést. K.rvára nem akaszkodtam rá. Ha azt tettem volna, már rég nem lenne velem.

Az intelligenciáról pedig annyit, hogy bizonyítani tudom azt, hogy magasabb, mint az emberek 92%-áé (írj egy email címet, nagyon szívesen átküldök egy mensa hungariqás hivatalos teszt okiratát).

Baromira el vagy azzal tájolva, hogy én milyen ember vagyok.

2011. nov. 7. 15:07
 48/57 anonim ***** válasza:

Azt hiszed attól, hogy mindig lávolod a másikat, meg mindig a kedvében jársz és mindig bizonygatsz neki az elég egy kapcsolahoz? Látod a tiedhez sem volt elég.


Szerinted rá van írva az emberekre, ohgy ki fog megcsalni és ki nem? Gondolmo igen, ezért mondtad azt, ohgy majd összejössz avval, aki nem fog megcsalni. Látod most sem sikerült és mivel nem teljesíted a kritériumot (ész), ezért meg is fognak csalni.

2011. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 napietus ***** válasza:

ööö...akkor nem is beszélgethetnék senkivel, sőt, meg sem érinthetnék senkit, mert azt a férjemmel is szoktam? nagy a zavar a fejedben...vagy neked ugyanaz, ha írok alakinek, mint hogy lefekszek vele? mert ez esetben csak ma a valódin kívül még kb.16 szexuális kapcsolatot létesítettem férfiakkal-nőkkl vegyesen, még veled is, kérdező :D


amúgy miért nem írtok egymásnak 71%-os kollégával? összeillenétek :) esős őszi délutánokon sem unatkoznátok, kitöltenétek az időt egymás leveleinek olvasgatásával, telefonjának nézegetésével. idilli lenne, nem :D?

2011. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

"A kis "botlása" előtt soha nem voltam kíváncsi a levelezéseire, azóta pedig a mostanival együtt 2szer kértem betekintést. K.rvára nem akaszkodtam rá. Ha azt tettem volna, már rég nem lenne velem.

Az intelligenciáról pedig annyit, hogy bizonyítani tudom azt, hogy magasabb, mint az emberek 92%-áé (írj egy email címet, nagyon szívesen átküldök egy mensa hungariqás hivatalos teszt okiratát).

Baromira el vagy azzal tájolva, hogy én milyen ember vagyok.

"


Jó persze, meszsiről jött ember azt mond, mait akar. És persze majd elhiszem földöntúli az IQ-d. Nem ismerlek, lehet csak szórakozol,de tuti nem vagy valami etvasz. Hisz még olvasni sem tudsz.

2011. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!