Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e az ember valaha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e az ember valaha olyan szerelmes mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom,16 évesen kezdődött,tartott 20 éves koromig.Oda-vissza elsők voltunk egymásnak,minden téren.Érzelmileg mindent megadtunk egymásnak,rengeteg helyen voltunk,sokat láttunk együtt.Neki köszönhetem,hogy eljutottam a tengerhez,nem is egyszer...Nagyon hálás vagyok ezért Neki.És tiszta szívemből,őszintén,mélyen szerettem Őt.A világon mindennél fontosabb volt Nekem,azt hiszem én is Neki.Aztán elmúlt.Szakítás lett a vége,nem megcsalás miatt,hanem kihűltek az érzelmek.Sok volt nekünk,és azt gondolom ez így van rendjén.Első szerelem múlandó...

Most rátaláltam egy másik fiúra,imádok Vele lenni,nagyon jó együtt,elég komolynak tűnik.Még csak két hónapja vagyunk együtt,érzem,hogy iszonyatosan kötődök hozzá,szeretem Őt és rettenetesen hiányzik,ha nincs velem.De nem érzem azt a mindent elsöprő igazi nagy-nagy lángolást részemről,amit az elsőnél.Bár,ha belegondolok ott is pár hónap után tapasztaltam meg.Eljön majd ez az érzés?Vagy tényleg nincs még egy olyan szerelem mint az első?Tapasztalatokat szeretnék,Ti,hogyan látjátok?

Köszönöm.L/20


2009. nov. 9. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem van benne valami, hogy nincs mégegy olyan szerelem mint az első... nekem most perpillanat nincs senkim, de sokszor eszembe jut az első szerelmem, és az ismerőseim közt is van sok olyan, akik nem tudnak teljesen elszakadni az első szerelmüktől, hiába vannak párkapcsolatban akár évek óta, még mindig sokszor mondják nekem, hogy az elsővel volt a legjobb minden, és vele volt a nagy tűz. szerintem ebbe bele kell törődni. nem lehet ellene nagyon mit tenni, bár ki tudja. az én tapasztalatom az, hogy az elsőt csak jó mélyre tudod tenni az emlékezetedben, de kitörölni soha nem fogod tudni. És mivel akkor érezted először a mindent elsöprő szerelmet, ezért az marad meg benned etalonként, vagy hogy is mondjam. 23F
2009. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy féléves kapcsolatom 18 évesen, nem volt semmi nagy szám benne így utólag, mégs olyan szerelmes voltam, hogy azt hittem ennél már nem lehet jobban. Aztán három évvel később első látásra szerettem bele egy lányba, majdnem 3 évig tartott és most azt mondom ő volt eddig az igazi nagy szerelmem. Tehát kétszer már voltam nagyon szerelmes, de most én is úgyérzem mintha már nem tudnék újra szerelmes lenni hiába találkoztam most egy olyan lánnyal akire egyébként azt mondom minden szempontból tökéletes, mégse megy. De remélem lesz még ilyen nagy szerelem.
2009. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nincs így, lehet hogy ezzel az új fiúval fogod ugyanazt érezni, de lehet hogy nem. Ha nem alakul tovább az érzelmed, akkor lehet hogy nem vagytok egymáshoz valók. Ezt még nem tudhatod, általában fél év alatt lehet annyira megismerni valakit, hogy kiderüljön tényleg jó-e vagy csak fellángolás volt. Ez az én tapasztalatom. De ha ezzel a fiúval nem is sikerül az igaz szerelem, akkor lesz más, de még fogod azt érezni mint az elsőnél, ez biztos :)


30/N

2009. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.viszont akkor van esély,hogy őrűlten szerelmes leszek ebbe a fiúba?:)szeretném,ha így lenne:)
2009. nov. 9. 11:29
 5/14 anonim ***** válasza:
az esély mindig megvan mindenre...
2009. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak?
2009. nov. 9. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:
nincs csak.
2009. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:)
2009. nov. 9. 11:36
 9/14 anonim ***** válasza:
én minden kapcsolatomban szerelmesebb voltam, mint az azt megelőzőben.
2009. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
de,ha visszagondolsz az elsőre nem szorul össze kicsit a szíved?vagy ez majd idővel múlik?
2009. nov. 9. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!