Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagytam agresszív páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagytam agresszív páromat, már nem bírtam tovább! AKKOR megvolt az elhatározás, de már megint bizonytalan vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bajom az,hogy már nem keres!4napig keresett,utána feladta!

Mintha beletörődött volna ...pedig annyira mondta h meghal ha nem megyek vissza hozzá stb. most bulizni jár én meg itt szenvedek miatta!:( neki ilyen könnyű??így elfelejtett?vagy sosem szeretett??:S mit tegyek? azt mondja szeretné ha visszamennék hozzá mert soha senki más nem lesz neki,csak engem fog szeretni..de mégsem könyörög ahogy előtte mégsem sír ahogy előtte...és megviseltnek sem látszik,mint ahogy előadja..Miért????


2011. nov. 9. 12:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Te dobtad ki,mégis mit vársz,hogy könyörögjön?Van neki tartása,és nem keres.Megérdemelted.

Majd találsz nála jobb pasit.ENNYI.

2011. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Kedves 35N! Lehet, hogy tobb tapasztalatod van, mint nekem, de erre azert ne vegyunk merget. Egy agressziv dominans pasi, akit kirakott a noje gondolod, hogy benyeli ezt egy hetvege alatt? Es elfelejti az egeszet es mar tul is lepett?


Pont most amikor par napja meg serult volt az enkepe es sirt?


Furcsa lenne...


37F

(Es en is eleg dominans vagyok. Es tudom, hogy mennyire faj, ha elveszik valamimet. A gyengeimet ki nem mutatom, de fajni faj.)

2011. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Elveszik valamidet?


Na akkor pontosan erről beszélünk, nem szerelemről, hanem birtoklási vágyról.


Sérült önkép? Na igen. Ezek szerint, nem az fáj a pasinak, hogy elveszítette a nőt, akit szeretett, hanem arról, hogy megalázónak érzi a helyzetet, mert őt rakták ki.


Rád tényleg nem lehet azt mondani, hogy naív vagy. Egyszerű hatalomvágyról és pozícióharcról van szó.

2011. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

sztem tényleg csak annyi van,hogy rájött jó neki egyedül!elvan ő a kis albiba amit együtt csinálgattunk,az anyukája főz rá mos rá..neki meg nincs gondja semmire! ő nem az a fajta aki ilyen hamar beletörődne hogy vége...ha szeret!de azon gondolkozom:ha én nem szakítok akkor még ő is ugyanugy szerettett volna de mivel dobtam beeletörődött

és a hibámnak érzem:(

gondolom

és lehet h azért ábrándult ki és nem küzd

mert beletörődött h szakítottam

de ha nem szakítopk

akkor még mindig szeretne..

:(((((((((((((((((((((((((((

2011. nov. 9. 13:42
 15/26 anonim ***** válasza:

Na jo reggelt! Tehat akkor nem felejtette el es valoszinuleg faj neki.


De ha vissza akarod kergetni a lanyzot a pasihoz, akkor mondjad csak, hogy tul van mar rajta. Sot mar uj baratnoje is van. Nem is egy, hanem mar ket uj szerelme is van!


A pasinak is pont ez a celja...

2011. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha te nem érezted jól magad a kapcsolatban és a párod agresszív volt, akkor miért kételkedsz abban, hogy rosszul tetted? Úgy akarod leélni az életedet, hogy egy számodra rossz kapcsolatban sínylődsz?

Miért magadat hibáztatod és miért próbálsz az ő számára mentségeket keresni?


Egyébként mit jelent az, hogy agresszív volt? vert, megalázott, üvöltött veled?

2011. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"De ha vissza akarod kergetni a lanyzot a pasihoz, akkor mondjad csak, hogy tul van mar rajta. Sot mar uj baratnoje is van. Nem is egy, hanem mar ket uj szerelme is van!"


Ezzel kergetem vissza ?! Éppen azt mondom neki, hogy ha ennyiből állt a dolog, akkor nem szerette igazán és nem kár érte! Mondjam azt neki, hogy igen imádott téged ? Nem így van! Elveszítette a játékszerét. Ennyi !


Tudod te miről beszélsz?

2011. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
minden volt igen..
2011. nov. 9. 13:59
 19/26 anonim ***** válasza:
Igen. Ezzel kergetned vissza...
2011. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
És ezt szeretnéd visszacsinálni? Szerinted azért vert és alázott meg, mert annyira szeret?
2011. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!