Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év körüli pasi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli pasi komolyan gondolna egy tartós kapcsolatot egy 21 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?
2011. nov. 11. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ha megbízható, tisztességes, rendes lány, akinek az egyénisége is passzolna hozzám akkor természetesen igen. ha lehetne 30 évesen mindenképpen 10 évvel fiatalabb lányt választanék :)
2011. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Én 25 éves vagyok, a párom pedig 35. Nálunk nem okoz gondot a 10 év korkülönbség. Persze attól is függ, szellemileg milyen érettségi fokon áll a két fél. Ha a lány még nagyon gyerekfejjel gondolkodik, a pasi pedig egy komoly, érett férfi, akkor nem biztos, hogy hosszú távú lesz a dolog. De természetesen akár működhet is. Úgyhogy hajrá! :)
2011. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kifejezetten bulizós se barátnőzős, nekem nem hiányoznának ezek.


Hát akkor rajta ,csak ne irj majd ki kérdést,hogy milyen unalmas sehova se visz stb.Nem szülés után kell majd bepotólni ami kimaradt.

2011. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a szülés??


Egyenlőre még csak járásról van szó.. Sőt, annak sem kell egyből babát vállalni, aki már házas.

2011. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 cirmos62 ***** válasza:
Szerintem komolyabban gondolhatja, mint a lánnyal azonos korú fiú.
2011. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Jelenleg 22 éves nő vagyok, a párom 28 éves, amikor összeismerkedtünk, akkor 20 voltam, ő 26. Már több, mint 1 éve együtt élünk. Hülyeség, hogy jaj mert a lány még bulizna, most a párkapcsolat nem börtön, attól ugyanúgy eljárok bulizni!
2011. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egy 21 évesnek ki kell élnie magát,meg kell tapasztalni mindent mint szexuálisan mint életfilozófiában mint élethelyzetekben.A 30 éves akarata ellenére is irányít formál,lehet a forma nem lesz épp túlságosan kedvező.De ha mégis,felmerülhet a kérdés évek múlásával,hogy valami hiányzik a lány életéből.De ez nem törvény.Valóban a lány érettségén múlik.
2011. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ez a ki kell élnie magát szöveg, agyf@szt kapok tőle. Most vége a világnak, ha párkapcsolata van az embernek? Jó más pasival nem lehet, de attól függetlenül megbeszélésen múlik az egész. Attól ugyanúgy bulizhat, barátnőzhet stb...
2011. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

eletfelfogas kerdese...

ha ugy erzed,hogy mukodik,csinald...

csak x ido utan ne akarj raebredni,hogy megis inkabb mennel "elni",mert a pasi nem fogja toleralni a dolgot...

2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mit nem tolerál? Ugyanúgy megyek szórakozni, barátnőzni, mindenhova, mint előtte. Annyi, hogy van párkapcsolatom, így nem pasizok. Minden más ugyanúgy megy.
2011. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!