Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 év körüli pasi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli pasi komolyan gondolna egy tartós kapcsolatot egy 21 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?
2011. nov. 11. 17:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, mit jelent nálad az "élni"!
2011. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

úúúú de kiba*szottul rühellem ezt a "ki kell magam élnem" dumát! attól a lánytól akitől egyszer ilyet hallanék arra biztosan nem tekintenék potenciális barátnőre...

körülbelül olyan szöveg mint hogy a kutyát ki kell vinni sétálni... nyilván az a nő aki nem ke*fél annyit és úgy mint a Szex és New Yorkban az súlyos lelki sérüléseket szenved el. Szerintem a legjobb ha mindenki eldönti, hogy neki személy szerint mire van szüksége és mire nem. Aki akar az éljen "szingli" életet (pejoratív értelemben értem) aki pedig meg szeretne állapodni annak nem kellene teledumálni a fejét.

Érdekes, hogy régen fiatalon házasodtak mégsem voltak kevésbé boldogtalanok mint most. A nagy szabadsággal és nyugati-szingli életérzéssel sokra mentünk... igazi fejlődés...

2011. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Sadra: Azt mondod ki kell élnie magát egy 21 éves csajnak? :D Vagyis mire házasságra kerülne a sor, legyen kiélt? :D (A kiélt szó annyit tesz, mint kiégett roncs.) Erre csak bizonyos érzelmileg sérült huszonéveseknek van szükségük, de hidd el, elenyésző rész ez.

Most képzeld el, hogy egy harmincöt éves nő ül a családi vacsora közben, ránéz a gyerekére és eszébe jut, hogy "élni" kellett volna, "ejj bárcsak végigment volna rajtam a fél egyetem, bárcsak télen a minusz húszban miniszoknyába vodkát hánytam volna." :D Sounds good, right? :D

2011. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

Én 22 éves vagyok, jövő nyáron megyek férjhez. A párom 30 éves.

Nemrég egy lány ismerősöm (24 éves) közölte, hogy én nem tudtam magam kiélni a pasim mellett, mert már 4 éve együtt vagyunk. Ellenben vele, akinek minden hónapban más pasija van, így ki tudta magát élni. Én ezen teljesen kibuktam, nem értettem, hogy mire akar ezzel célozni.


Ráadásul, nem Ő dobta ki a pasijait, hogy egy másik férfi karjaiban "kiélhesse magát", hanem minden esetben a férfiak nem kívánták tovább a társaságát.


Nekem is feláll a szőr a hátam ettől a kiélős dumától. Szerintem pont, hogy rossz dolog az, mikor valaki kiéli magát. Nekem ez annyit jelent, mint mikor már semmi érdekes nincs egy embernek az életben. Kiéltem magam= már mindent megtapasztaltam, nem tud újat mutatni számomra az élet.

Vagy szexuálisan kiélni magunkat? Miért örülnék annak, hogy 3-4-5-6 pasival lefeküdtem, kihasználtak, átvertek, így megtört, bizalmatlan, sérült nőként büszke lehetek magamra, mert én már kiéltem magam??

Mert én ilyenre kössz, de nem vágyok!!

2011. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Lifeishard ***** válasza:

Akkor működhet, ha mind a ketten komolyan gondolják és akarják a párkapcsolatot. 9 év rengeteg, egy generációs különbség, de áthidalható, érett gondolkodással, hasonló világszemlélettel és lelki alkattal.

Tisztelt Válaszolók! Nekem is hányingerem van ettől a "nem éltem ki magam" dumától, de nézegessetek néha női portálokon fórumokat (én férfi létemre szoktam, és igen, továbbra is a nőket szeretem, egyszerűen megveszek értük :)), rengeteg ilyennel találkozhattok, ami kb. így hangzik, dióhéjban, a saját indulataimmal formált szavakkal: "A férjem volt az első férfi az életemben, csitriként mentem hozzá, és most úgy érzem, valami/sok minden kimaradt az életemből, legalábbis a p...nám folyamatosan viszket." Előfordul ilyen is. Ezzel nem azt mondom, hogy ez törvényszerű és általános, és minden csaj keféljen annyi faszival, amennyivel csak tud, csupán azt, hogy inkább fiatalon szerezzen tapasztalatokat, mint családosan/férjezetten, HA ERRE VAN IGÉNYE. Ha nincs, és ismeri annyira magát, hogy nagy biztonsággal állítsa, később sem lesz, mert felnőtt a "feladathoz", simán belemehet a kapcsolatba.

2011. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Szerintem 9 év messze nem generációs különbség..

A 20 év, az már az. De 9? Nem 9 év van apum és köztem, vagy az én anyum, és az Ő anyukája közt, hanem átlagosan 20 év.


Bocs, nem azért, hogy kötekedjek, mert igazad van abban, hogy a 9 év áthidalható, de egy 21 éves lány és egy 30 éves pasi közt nincs egy generációnyi különbség.

(persze, itt is vannak kivételek.. pl nagyon éretlen 21 éves lány, egy komoly, elhatározott 30 éves férfival szemben..ilyenkor lehet, hogy megállja a helyét ez a generációs kijelentésed) :)

2011. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miért beszél itt mindenki úgy a 30 éves férfiakról, mintha vénemberek lennének? Akiket én ismerek mind jár szórakozni, és egytől egyik kedves, laza, pörgős figurák. Továbbá sokan azt is elfelejtik, hogy az "élni kell" nem a féktelen dugásról és alkoholizálásról szól, hanem az élményekről és a tapasztalatokról. Ez lehet egy utazás, egy jó könyv, vagy film, többféle hobbi, új ismeretségek. A "élj" arról szól, hogy ne a négy fal között rohadj a facebook előtt, hanem ismerd meg a világot, tanulj, művelődj, szórakozz. Miért lenne ez korhoz kötve? És miért akadályozná mindezt egy társ?
2015. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!