Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom azt a csodálatos, szeretnivaló lányt, akivel együtt boldogok lehetnénk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom tovább, 22 évesen már több éve keresem azt a lányt, akivel együtt szeretnénk egymást és mindig ott lennénk egymásnak, ha bármi van.


A főleg az utóbbi években lett egyre elviselhetetlenebb, hogy nincs kit szeretnem és nincs ki viszont szeretne.


Naponta látok párokat olyan szépek együtt, de nekem miért nem adatik meg a világ legszebb érzése?!


Miért vagyok ilyen átkozott?!


Bárcsak egy ölelésre érezhetném azokat az aranyos lányokat, akik talán még emberileg is kedvesek és szeretnivalóak, de nem tudok még csókolózni sem, sosem fogtam még egy lány kezét sem úgy.


Ha nem vágynék mindennap egy lányra nem is lenne bajom, de már nem bírom ki, hogy nincs senki sem mellettem, közben a fiatalabb tesóimnak is van már párja, persze én aki sokkal régebb óta szeretne párt találni itt van egyedül.


Nagyon el vagyok keseredve! :(


2011. nov. 12. 21:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

ma 22:11


áá, suliban nem szeretnék, meg akik tetszenek mind foglaltak egyébként is

2011. nov. 12. 22:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen suliba jársz, de ne akard bemagyarázni, hogy az összes olyan lány foglalt, aki tetszik neked. Tuti jól szétnéztél? :)
2011. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Segítek, képzeld tegnap leszálltam metróról és egy srác jött mellettem rendíthetetlenül, én fülhallgatóval és könyvel a kezemben közlekedek, csak frusztrált,hogy nem hagy le, ránéztem rámosolygott.., én kedvesen vissza

De ő csak nem ment el, utána elkezdtem gondolkozni , hogy basszus nem ismerem meg és bizti ismerem ... :D

ÉS figyeltem rá, ő egyből kezdet a beszélgetést, én meg csak törtem a buksim ki lehet...

Utána látta, h csak nézek rá , hogy mi a fenét akar,bemutatkozott, és meg akart hívni egy italra bármikor....

utána én ezt hárítottam mégis egy idegen..

megpróbáltam lekoptatni,de nem vette a lapot, vagy csak nem akarta...

ÉS végül annyira kitartó volt, h megkapta a teljes nevem , és facebookon beszélgetek vele, voltak még egy két fura mondta,de végül díjaztam ,hogy ilyen kitartó volt és kedves.. JAh és nem volt egyáltalán az estem, és még alacsonyabb is volt (ami nálam kizáró ok, elég magas vok ):P

Úgyh legyen önbizalmad, és ha te nem állsz ki magadért és nem kezdesz valamit ,a sült galamb nem fog a szádba repülni....

19L

2011. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lifeishard ***** válasza:

Ha egy csaj látja rajtad, mennyire el vagy keseredve, nem leszel vonzó a számára. Nem "átkozott" vagy, csak kissé tudatlan. A Te cipődben jártam nagyon sokáig, aztán történt valami, ami megváltoztatta az életemet: ELDÖNTÖTTEM, h változtatni akarok, és NEM KESEREGNI. És láss csodát: pár hónappal a "tanulás" megkezdése után lett egy táncos barátnőm. Annak már vége, de azóta sem vagyok hónapokig suna nélkül, most is van kapcsolatom, a csaj egy igazi kis angyal. Ha tényleg szeretnél változni, és nem akarsz tovább keseregni, cselekedj!

Legyél tökös, magabiztos, ne egy gyáva gyík - ez már félsiker. Ha érdekelnek a részletek, írj privát üzenetet, szívesen segítek. The life is hard.

2011. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!