Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Walk With Me kérdése:

Szerintetek párkeresésnél figyelembe vehető az MBTI besorolás?

Figyelt kérdés

Myers-Briggs Típus Indikátor. Ez egy pszichológusok által kifejlesztett személyiségteszt, bővebben: [link] (ezt a 94 kérdéseset ajánlom, mert mégiscsak ez a legbővebb).


Kíváncsi vagyok titeket mennyire befolyásolna, ha mondjuk a "kiszemelt" veletek azonos, vagy hasonló besorolást kapna. Mennyire "hisztek" az ilyenekben? Én INFJ vagyok ( [link] ) eléggé magamra ismerek a nagyrészében (nem úgy mint a horoszkópnál :P), ugyanakkor nem tudom úgy általában ez így mennyire hiteles, illetve gondolom nem csak ez a 16 féle ember létetik. Várom a véleményeket.


2011. nov. 13. 15:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
ESTJ
2011. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

ISFJ

26 F

:)

2011. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
71%

Én ISFJ vagyok (27/F). Örök kérdés, hogy mi a jó egy párkapcsolatban! A két fél hasonlítson egymásra pl. a viselkedések, szokások, érzelmek stb. területén vagy legyenek különbözőek? Én azt mondom, hogy talán valahol az aranyközéputat kell keresni. Két teljesen hasonló ember nem tud a másiknak újat adni. Nem képesek tanulni egymástól és a kapcsolat ellaposodhat és unalmassá válhat. Két nagyon különböző ember látásmódja pedig folyamatos vitákat generál! Szerintem! A kivételek persze erősítik a szabályokat!


Minden estetre egy nagyon érdekes pszichológia dolgozatot lehetne írni ebből a kérdéskörből.

2011. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem baj, ha valaki hasonló viselkedésű vagy érzésű, így azt kapjuk amit adunk, ez így fair szerintem. Senki sem pont olyan mint mi, szóval még egy nagyon hasonló embertől is tanulhatunk, illetve taníthatjuk.
2011. nov. 13. 17:17
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
16.55ös vagyok. egyetértek az aranyközépúttal. Egyik véglet sem jó, tehát én nem annyira venném figyelembe ezt az MBTI besorolást.
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
bocsi, elírtam, 16.05ös voltam:)
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Figyelembe vehető, de ez semmit nem jelent, ez csak egy részlet. Attól függ, hogy milyen hangulatban van akkor az ember amikor kitölti, akkor milyen helyzetben van, mik befolyásolják. Amúgy megcsináltam az összes kérdéseset és csak az IN lett ugyanaz mindegyiknél. Arról meg ne beszéljünk, hogy az ember magát sem ismeri normálisan, egy ilyen teszt kitöltésénél lehet tök mást jelöl be mint amilyen mert akkor azt hiszi, hogy ő olyan és ha elé kerülne a helyzet máshogy reagálna. Amúgy is folyamatosan változnak az emberek és a pillanatnyi hangulat rengeteget számít.
2011. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nagyon jó meglátás Kedves Vadgesztenye.
2011. nov. 13. 20:46
 19/26 anonim válasza:
15%
Te nem INFJ vagy hanem beteg vazzeg!
2011. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé meg vagyok fázva, ha erre célzol. :P
2011. nov. 24. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!