Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te engednétek a 14 éves lányotoknak, hogy egy 24 éves férfival létesítsen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Itt most párkapcsolatra, és szexuális kapcsolatra gondolok.
2011. nov. 13. 23:21
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De én nem tudom mit rontottam el . A bátya teljesen normális ...
2011. nov. 13. 23:50
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés: FAKE
2011. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Azt hogy hagytad hogy cigányokkal haverkodjon.
2011. nov. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Ha nem hagyom akkor is megteszi...
2011. nov. 14. 00:39
 15/40 anonim ***** válasza:
3%
igen. mivel én is ezt elvártam volna a szüleimtől. 14 már érett, nem véletlenül ez lett a beleegyezési határ.
2011. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Isten ments! NEEEM!
2011. nov. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
60%
Nem. És ha valaha lányom születik, 19 éves koráig ki sem teheti a lábát a lakásból, csak ha muszáj. Bár mire én oda kerülök, addigra már a 8-10 éves kis nyomingerek is össze-vissza fognak b.ni.
2011. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
62%

"Hát én nem engedem neki ... De mindig találkozik azzal a kan cigánnyal és már nem tudok vele mit csinálni ."


Szaúd-Arábiában ilyenért, már rég halálra kövezték volna a főtéren. Nem tűnt fel, hogy te vagy a szülő? Elméletileg azt kéne csinálnia, amit mondasz neki. Ha arra sem vagy képes, hogy a 14 éves kislányodat irányítsd, akkor valamit nagyon elkúrtál. És mi van a másik szülővel? Az meg külön elkeserítő, hogy egy névtelen oldalon kérsz tanácsot, ahol nagyon sokan csak baromkodni járnak fel és a válaszolók nagy része 12-18 között van. Gratulálok. És akkor még csodálkoznak, hogy miért van annyi elb*szott gyerek és idegbeteg felnőtt. Végül is megcsinálni nagyon egyszerű a gyereket, de felnevelni már nem.

2011. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Bloody Bory ***** válasza:
100%

Nem!

Mondd meg neki, hogy kérdezze ezt meg a gyakorikérdések.hu-n, ha annyira helyénvalónak és elfogadottnak látja a dolgot. Aztán sértődöttségében feljön, és Mi majd megkommentáljuk neki, hogy gázos a szitu, és gondolkodjon el magán.

Egyébként nem akarlak megbántani, de ez tényleg nevelés kérdése. Próbálj meg minél több időt tölteni vele, BESZÉLGETNI, mesélje el mi volt a suliban, délután a haverokkal, mi volt a dolgozatokban, milyen volt a film, ki kedvenc előadója, mik a kedvenc számai stb. ilyen egyszerű kérdésekről. Így kialakul a bizalmi alap köztetek, és ha ez megvan, mondhatod neki azt, hogy "nem, lányom, nem mehetsz" - és akkor lehet, hogy bömbölni fog, és utálni, és elküldeni a ..., és lehet egy napig nem szól hozzád, de Te utána folytasd ugyanúgy ezekkel a "milyen volt a suli, mit csináltatok délután" fajta kérdésekkel. Most kamasz a lány, lehet, hogy nem fog mindig szeretni a döntéseid miatt, de ezzel a legjobbat teszed neki, és később, amikor már kinő a kamasz korból, ő is így fogja látni.

Engem is így neveltek a szüleim. Nagyon utáltam őket, amikor 14 évesen nem engedtek el Pestre koncertre(kisvárosban lakom 150 km-re), meg amikor 15-16 évesen azt mondták, hogy éjfélre érjünk haza a discoból(amikor egy barátnőmnél aludtam, másik városban). 8 évesen is sóvárogva néztem a tesóimmal az ablakból, ahogy az utcabeli gyerekek az utcán játszanak még 9 óra felé nyáron.

Most áldom az eget, hogy így neveltek, és nem lettem olyan r*banc, mint azok a lányok, akiknek mindent megengetek a szüleik. 19 éves vagyok, elsőéves főiskolás, és imádom a szüleim, és majdnem minden dologban egyetértek velük a nevelésem terén(azért van, ami azóta is nagy szívfájdalom) :)

2011. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Nem engedném. Viszont, ha ez felmerülne, azt a nevelésem csődjének kellene tekintenem.
2011. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!