Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mit tehetek? Adjatok már tanácsot mit tehetnék ez ügyben. Bunkók ha lehet akk ne

Figyelt kérdés

Barátnőm pár hónapja cikiz engem...azt mondja milyen kicsi...apró..hogy a mit tudom én minek nagyobb van mint nekem először nem vettem figyelembe de már nagyon idegesít azt mondja viszont hogy a sex-az neki jó,akkor ?

Hát eléggé sikerült az önbizalmamat összetörni-e..

*Én vagyok az a srác aki nem hodol a divatnak ami van azt hordja,sima haj oldalra fésülve,szerény,vissza húzódóbb típus.Most nagyon szar érzés hogy nem tudom,mért teszi..annyira sikerült "padlóra" küldenie ezzel hogy félek hogy ha oda kerül a sor hogy szeretné hogy használjam hogy megtegyem-e..nagyon rossz:S...(De azt mondta hogy csak vicc de többet nem teszi és sajnálja)


2011. nov. 15. 18:32
1 2
 11/15 Gergo_30F ***** válasza:
@#9: elvetettem a sulykot, gondolom a többiekre reagáltál így...bocs!
2011. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem mindenki viccelődik a párjával nagyon sokat, és lehet a csaj kicsit tapintatlan, de attól még nem rossz, és amint a kérdező is írta, abszolút megbánta.

És meg is értem, ilyen abszurd viccek néha akaratlanul is kijonnek a szankon, tudom milyen, en is egyszer elsutottem ezt a poent, nagyon megbantam mert a baratom orrolt ram, dehat azelott nem volt tapasztaltom ilyeben, hogy a ferfiak ennyire becsben tartjak ezt a dolgot.


Es kedves kerdezo!

Egyaltalan nem kell kidobnod, szerintem minden no eleteben elofordul ez, sot biztos vagyok benne. A baratnod kicsit tapintatlan volt de nezd el neki, szerintem tuti imadja a szerszamod ha szeret. ;)



utolsó előtti voltam

2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze viccelődnek az emberek. Ha egy csaj kicikizi egy srác méreteit, az ugye poén, mert bocsánatot is kér a végén. Ha egy srác cikizi ki a nőjét, akkor bármi lesz egy hülye érzéketlen tahó.
2011. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja, ez így van. :D
2011. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"szerintem mindenki viccelődik a párjával nagyon sokat, és lehet a csaj kicsit tapintatlan, de attól még nem rossz, és amint a kérdező is írta, abszolút megbánta"


Ha valaki beszól valami tahót és megbánja, semmi baj nincs. A kérdésben viszont az szerepel, hogy pár hónapja cikizi. Tehát nem egyszer-kétszer szívatta szerencsétlent, hanem többször. Manapság sok olyan idióta van, aki primitív állat módjára viselkedik a másikkal, aztán bedob egy bocsit és azt hiszi, hogy minden le van tudva. Persze, ha fordítva történik, akkor fel van háborodva. Ez a csaj kb. 16 éves lehet, de ha idősebb az értelmi színvonala bizonyára nagyon alacsony szinten van. Én már rég kicikiztem volna a mellét, a seggét, az alakját vagy bármi, aztán kétszer is meggondolja, hogy mire tegyen megjegyzést.

2011. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!