Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van fenn a párom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redroooose kérdése:

Miért van fenn a párom még mindig azon a társkeresőn ahol megismerkedtünk, holott a kapcsolatunk szinte tökéletes?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt, egy internetes társkeresőn keresztül ismerkedtünk meg. Miután összejöttünk, én egyből töröltem a regisztrációmat, de egy hónap múlva kiváncsiságból csináltam egy kamu adatlapot, hogy megnézhessem, hogy Ő fent va-e még... Sajnos a gyanúm beigazolódott, és azóta sem törölte magát. Egyszerűen nem értem, hogy miért, ugyanis szerintem nagyon jól megvagyunk, sokat vagyunk együtt, minden nap többször is keressük egymást telefonon, stb. Vannak olyan megnyilvánulásai, amivel úgy érzem, hogy komolyan vesz: 1 hét után bemutatott a családjának, a barátainak, beavatott az életébe. Ha ott vagyok nála, ágyba hozza a reggelit, főz nekem, autóval hoz-visz, csakhogy nekem kényelmes legyen... Viszont sohasem becéz, még sohasem mondta, hogy szeret, illetve a kommunikáció sem zökkenőmentes köztünk, ugyanis nagyon zárkózott, ha meg akarok tudni valamit, úgy kell belőle harapófogóval kihúzni... És ami a legjobban aggaszt, ez pedig ez a társkereső...Egyszerűen nem értem, hogy miért vann még fent? Csak arra tudok következtetni, hogy nem vagyok neki megfelelő, és csak addig lesz velem, amíg nem talál jobbat. Pedig nagyon nehezen ismerkedik, mint említettem, zárkózott, eleinte a randijainkon szinte csak én beszéltem. Nem az a "szoknyapecér" típus, ennek ellenére rettentően jóképű (magas, izmos, szőke, kék szemű), a csajok álma... Bármikor találna magának valakit! Kérlek, mondjátok el, hogy mi a véleményetek erről, mit kéne hogy tegyek??

Előre is köszi! :)


2011. nov. 17. 15:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Hát igazából már 2x is felmerült ez a téma, de mindig valami kitérő válasszal elintézte a dolgot. Meg igazából már írtam is neki, a kamu reg.-ről ( nem túl szép, dehát nagyon kiváncsi voltam, h válaszol-e). Szerencsére nem, de elolvasta, és be is szokott lépegetni... :(
2011. nov. 18. 12:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ha be is szokott lépegetni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem téged tart a megfelelőnek vagyis váregy jobbra, de addig szépen elvan veled is ha ló nincs jó a szamár is alapon... én kivágnám...
2011. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy ez így cinkes... kitérő válasz...tehát nem azért van az oldalon, mert elfelejtette törölni az adatlapot...belépeget...tuti cink!

Én kb 1-2 hetente viszem anyumékhoz az éppen aktuálist, szegény kistesóm nem is tudja megjegyezni a nevüket, és a haveroknak is mindig bemutatom őket, és előzékeny vagyok és szeretek vezetni én is mindig elmegyek értük kocsival és haza is viszem őket.

Nem akarlak elkeseríteni, de jobban jársz ha nem táplálsz túlzottan komoly érzelmeket iránta!

2011. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ismerős szituáció.Véletlenül nem József a neve?:)
2011. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!