Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom mert nem feküdtem le vele. Normális? 16L

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és szakított velem a barátom azért mert nem feküdtem le vele,különösebben ő nem is erőltette ezt az egészet,3hónapig vooltunk együtt..csak petting volt! Állitólag nagyon szeretett de ezt éreztem is rajta...és 3hete úgy szakított velem,hogy ő már nem szeret engem. Erre rám hajtottak a barátai újabban irogatnak nekem,és jönnek utánam beszélgetni,kedveskednek. De én még szeretem a volt barátomat és szeretnék vele kibékülni,de nem tudom mi lesz, múltkor a suliban oda jött hozzám és olyan volt mintha meg akarna csókolni csak annyira meglepett hogy köszönni sem tudtam..ő 17éves.első barátnője voltam és az első szerelme is ... szerintetek van esély még a kibékülésre? mit csináljak?
2011. nov. 18. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tudod a volt pasidnál Te jobbat érdemelsz!Becsülöm hogy eddig sem vetetted magad elé!

tartsad meg ezt a gondolkodásmódot mert később is a hasznodra fog válni!!!

Szia!

És még valami,felejteni könnyebben tudsz ha randizgatsz,ha hagyod hogy elfeledtessék veled az előzőt!

Szia!

2011. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

sz@rd le ki mit mond, legjobban cselekedtél, és tényleg csak olyannal feküdj le aki igazán szeret és nem ver át, mert ő akár 1 évet is hajlandó várni, de te se nagyon húzzad sokáig

azt meg pláne sz@rd le mennyi pénze van

2011. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 szamo77db ***** válasza:

Helyesen cselekedtél! A srác meg valóban nem normális!

Meg sem érdemel téged! Rúgd ki!

2011. nov. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!