Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom mert nem feküdtem le vele. Normális? 16L

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és szakított velem a barátom azért mert nem feküdtem le vele,különösebben ő nem is erőltette ezt az egészet,3hónapig vooltunk együtt..csak petting volt! Állitólag nagyon szeretett de ezt éreztem is rajta...és 3hete úgy szakított velem,hogy ő már nem szeret engem. Erre rám hajtottak a barátai újabban irogatnak nekem,és jönnek utánam beszélgetni,kedveskednek. De én még szeretem a volt barátomat és szeretnék vele kibékülni,de nem tudom mi lesz, múltkor a suliban oda jött hozzám és olyan volt mintha meg akarna csókolni csak annyira meglepett hogy köszönni sem tudtam..ő 17éves.első barátnője voltam és az első szerelme is ... szerintetek van esély még a kibékülésre? mit csináljak?
2011. nov. 18. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ha valakinek 17 évesen kocsi van a segge alatt, az bármikor talál olyan csajt, aki a kocsiban szétteszi neki a lábát egyből!

Szerintem valakivel megtörtént és azóta vígan kefélgeti.

2011. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ki ez az újgazdag sunnavadász?
2011. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

szexre kellettél neki, ez egy újgazdag ficsúr aki bárkit megszerez a pénzével

aki szeret az vár akár egy évet is a szexre, de te se húzzad sokáig, mert előbb utóbb mindegyik srác igényli,

én tudnék várni, sőt ha lenne barátnőm még örülnék is neki, ha nem akarja azt egyből, hogy megdöntsem

2011. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
16 évesen, 3 hónap után, szerintem akkor csináltál volna nagy h*lyeséget, ha lefekszel vele. Most legalább kiderült, hogy csak arra pályázott. Szerintem ezek után hagyd a fenébe, te egy értelmesebb pasit érdemelsz.
2011. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Barátnőim szerint,már lekellett volna vele feküdnöm.De én nem szerettem volna,mert igazából egy gazdag fiú aki egész életében mindent megkapott amit csak szeretett volna..nos hát akkor engem nem kap meg egy könnyen..így gondoltam..Barátnőm is 3hónapja van együtt a barátjával(majdnem egyszerre jöttek össze) De ők már szexelnek 1,5hónap után,de nyomják kocsiban,konyhában,erdőben,bárhol ahol rájuk jön...és gyanakszom,hogy őt is nem-e kihasználja ez a fiú?!
2011. nov. 22. 19:32
 16/23 A kérdező kommentje:
Vagyis a barátnőm barátja..nem-e kihasználja a barátnőmet:D Kicsit érdekes megfogalmazás..
2011. nov. 22. 19:33
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen... lehet, hogy nem. Ne foglalkozz a barátnőddel, neked több eszed van.:)
2011. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 szamo77db ***** válasza:

Nagyon jól tetted, hogy nem engedtél neki! Csak lyuknak

kellettél volna, mint utóbb ez kiderült. Ne foglalkozz

vele, nem érdemel meg téged! Keress egy másik fiút, aki

szeret és épp ezért várni is tud még egy kicsit!

2011. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szóval kaptál egy kutyából készitett csizmit? :)

Ha volt petting,ha segítettél rajta hogy megkönyebbüljön néha a szállítmánytól akkor így bírhatta volna tovább is a srác.

Ő szakított veled,honnan veszed ha még egyszer összejön veled akkor nem fog megint dobni?Szerintem csak kihasznált téged ,mert ha szeretett volna akkor most is együtt lennétek!!!

Nekem a legtöbb idő amit egy csajnál kihúztam sex nélkül az 1 hónap volt! Akit könnyen megkapok az könnyen is tovább adom...

Üdv!

2011. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Éppen ez a helyzet,hogy nem kapott meg könnyen és most mégis így vagyunk..pedig nem vagyok csúnya lány(visszajelzések alapján) nagyon sok fiú szeretne velem járni,ezért is tartom magam,és nem dobom könnyen oda magam akárkinek..de kezdek ráébredni,hogy avolt barátom megsem érdemel..
2011. nov. 22. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!