Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg rohadt bunkó volt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rohadt bunkó volt ez a barátomtól, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nincs munkája amióta ismerem,így pénze sincs,én suliba járok (15/L). Alkalmi munkája volt kb. 3x,de valamiért mindig vége szakadt.Ilyenkor a pénze valahogy eltűnt,persze volt hogy engem elvitt kajálni meg egyszer vadasparkba. Na mindegy és a lényeg hogy siránkozott hogy sehová sem megy (miattam) meg már depressziós lesz meg ilyesmi.Két héttel ezelőtt mondtam neki,hogy szeretnék elmenni moziba majd,de gondoltam hogy nem lesz pénze és én elkezdtem gyűjteni.Nem ettem a suliba,nem vettem semmit a büfébe,csak hogy megmaradjon a pénzem.Ma én fizettem mindent a kaját a mozit a beutazást és vettem neki egy fülbevalót is.(Nem felhánytorgatni akarom,de annyit sem mondott hogy kössz vagy valami,én meg egy 20ft-os cukrot megköszönök neki)Jól éreztük magunkat meg minden,erre mikor mennék haza elkezd bunkózni hogy biztos nem fog hazakísérni,ha nem veszem le a fejemről azt a ribancos sapkámat.Egy sapka miatt,ami hozzáteszem sima szürke,semmi extra.Erre bement azzal a szlogennel hogy nem igaz h engem ennyire nem lehet megkérni.

Ez nekem nagyon rosszul esett,mert ma mindent azért csináltam hogy jól érezze magát meg hogy ne otthon üljünk végre.Csak én reagálom túl vagy tényleg szemétség?


2011. nov. 19. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
az oké hogy sérti a büszkeségét de ha igy lenne akkor mindent megtenne hogy pénzt szerezzen és nem költené el, de mivel azt mondta hogy "miattad nem emgyek sehova mert rád kell költenem a pénzem"-ezért ugy gondolom hogy neki smemi sem jo. egy sértödös f@sz..hagyd ott.biztos anyuci pici fia
2011. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

igazad van.helyébe lettem volna,akk kb isten lettél volna szemembe,mozit szinte bírtam volna elfogadni,a fülest meg..miatta nem ettél büfében..ez olyan aranyos :) amúgy jól megfogalmaztam..na mindegy érted remélem :D

15/F

2011. nov. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez a baj,hogy az ilyen kis köcsögök miatt nézik le a pasikat és ítélik meg a nők...értem tenné/tette volna meg egy lány örültem volna h ilyen barátnőm van és megbecsültem volna..ehelyett mind csak kihasználta hogy tudom azt amit a mai gyökerek nem(kb 95%):SZERETNI ÉS BECSÜLNI
2011. nov. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

keress normális pasit, mert ez nem az..


előfordúl a felnőttekkel is hogy valakinek nincs pénze. és? akkor a másik fizet.

egyszer én egyszer ő


ribancozni a barátnőmet aki szegény éhezik, csak hogy elvigyen moziba, holott sétálni a parkban is lehet ingyen és beszélgetni ugyanolyan jól... ...hát ez a csúcs


hagyd ott, ha jót akarsz magadnak


F26

2011. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A pasid egy éretlen hülye, de meg egy idióta, hogy ilyenre fecséreled magad. Megérdemlitek egymást.
2011. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jogos amit érzel s nem a sapka miatt. Hanem azért mert a tenyerén kellett volna hordozzon, ezért amit tettél. Hiszen tudnia kellene, hogy te sem milliomos családból jöttél (a leírás alapján) s így neked is ez feladat volt mire ezt összehoztad.

Ha szexeltek is időnként - márpedig szerintem igen, ha jól értem, hogy ő idősebb tőled akkor erre van igénye -, akkor bizony szerintem téged kihasznál.

Lenne még ötletem, hogy mi is zajlik a háttérben, de elég kevés az információ, hogy azokban biztos legyek így ezért ezt megtartom egyenlőre magamnak. Ha érdekel még kérdezek, ha gondolod.

2011. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem rohadtul nem érdemel téged meg az a srác.. te mindent megteszel neki és még ő van felháborodva?? szép mondhatom. inkább fordítva kéne hogy legyen. gürizzen ő érted. nem hiszem hogy egy ilyen pasival kéne járnod..
2011. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
odamész a pasidhoz: Mi a francért vagy ilyen? Egy csomó pénzt költöttem erre az estére te meg elbasztad. Tudod hogy mit tettél most? Szeretsz még? mi bajod van velem? Jóó akkor szakítunk. Ha meg újra járni akar veled és bármit megtesz hogy visszaszerezhessen akkor szeret, ha nem akar visszahódítani akkor hagyd a francba. Sok pasi van még a földön. 666/F
2012. máj. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!