Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a külső? Első látásra megtetszett a barátotok? (bocsi, kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, h. eléggé válogatós vagyok, talán ez az egyik oka, h. még nem volt barátom. Egyébként csinosan öltözöm, nem vagyok ronda, nem is vagyok kövér. Vannak olyan fiúk, akikre azt mondom, h. hűű, de jól néz ki. De általában az olyan fiúknak nem én tetszem, hanem sokkal szebb lányok. Most ismerkedem egy fiúval (igaz, neten, pár nap múlva találkozunk), aki egyébként nagyon szimpatikus, a belső tulajdonságai, a véleménye dolgokról, szóval minden. Elég közel érzem magamhoz már most. Külsőre azt mondanám rá, h. egész helyes, de nem az a hűű, azt a mindenit, de jól néz ki. :) Ennek ellenére alig várom a randinkat. Tudom, szokták mondani, h. a belső megszépíti a külsőt. De vmiért olyan emberre vágytam (vártam) eddig, aki tényleg nagyon jóképű, és persze belsőleg is nagyon tetszik. Eddig ilyet még nem találtam.
2011. nov. 21. 10:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ezeket a mai libákat nem értem. Néznek valami szär sorozatot vagy filmet. Meglátnak benne valami nyálas képű b*zit és egyből nekik ilyen fäszi kell. Aki egy kicsit se hasonlít rá, azzal már szóba se állnak. Szánalmas beképzelt lényekből áll ez a fehér népség. Bezzeg ha valaki nem úgy néz ki, mint ez az ideál és van pénze, akkor meg jól megdugatjátok magatokat vele e tér kellős közepén is. Undorítóak vagytok.
2011. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre megtetszett a barátom :) de ez persze nem mindenkinél van így. Lehet,hogy elsőre nem tetszik,de valami megfog benne és beleszeretsz.Ne ringasd magad olyan álmokba,hogy jön a herceg fehér lovon,mert ha mindig a tökéletest keresed akkor egyedül maradsz.
2011. dec. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Ha tökéleteset akarsz, azzal póruljársz, vagy nem is találsz. Már találkoztam olyan hapsival, akiért bomoltak a nők, de belül egy gennyláda volt.

Amúgy amikor ismerkedtem a barátommal, az elképzeléseimnek pont az ellentetje volt külsőre. Nem azt mondom, hogy nem tetszett.Az akkori elképzelésem (ez csak ábránd volt, mert előtte nem volt senkim): barna rövid haj, barna vagy zöld szem, sportos testalkat, kicsit barnább bőr. Ő pedig: szőke haj, kék szem, fehér bőr.. De a belsője volt, ami megfogott. Szinte azonnal beleszerettem. S Ő álmaim pasija:)

2011. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

hát hallod ezekszerint 23 éves liba vagy...

ennyire a külsőre utazni... hiába hiszed magadról hogy nem csak az érdekel, de neked az az elsődleges és legfontosabb. ez süt az irásodból...

meg a másik, hogy neten képek alapján döntesz hogy tetszik e vagy sem... sehol nem érezted még a kisugárzását, hogy milyen mellette...

üresfejü vagy te akárhogy is hiszed magadrol...

2011. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Az én párom egyáltalán nem tetszett meg külsőre először, sőt... de ahogy beszélgettünk, éreztem valami furcsát. Aztán Másnap is állandóan rá gondoltam, meg tök bambán sétálgattam. Pedig elsőre, na jó, kimondom, kifejezetten rondának találtam!:$ Mondjuk külső alapján nem ítélek, ez csak vélemény volt. Aztán ahogy többet beszélgettünk, találkoztunk egyre csak erősödött, úgy belezúgtam mint vak ló a szakadékba. Ma már 1 éve ennek, és Ő a legszebb dolog ami valaha történt velem, és nekem ő a legszebb pasi! Annyira szeretem őt, ha a világ összes pasija közül választhatnék, Akárkit, nekem akkor is csakis ő kéne, úgy ahogy van! A külsejét se cserélném le!!

Szóval csak azt tudom mondani, hogy ezzel a hozzáállással nagyon könnyen pofára eshetsz:S Nem szabadna az embereknek ennyit tulajdonítani a külsőnek, ha valami igazán jó akkor ez annyira nem számít!

2011. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
"De vmiért olyan emberre vágytam (vártam) eddig, aki tényleg nagyon jóképű, és persze belsőleg is nagyon tetszik. Eddig ilyet még nem találtam." Ehhez a mondatomhoz hozzá tenném, h. mivel eddig ilyet nem találtam, ezért gondolkoztam el azon, h. talán nem így kellene gondolkoznom. És a ti válaszaitok is megerősítettek ebben. Szóval rájöttem, h. nem annyira fontos a külső. :)
2011. dec. 2. 08:45
 27/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom milyen százalékban igaz az ide írkáló lányok véleménye, de amit én látok a rendes világban, hogy ha egy lánynak elsőre nem jön be az őt leszólító fiú teljes mértékben(ha egy kicsit is nem tetszik rajta vmit pl haja, magassága stb, akkor nagy a baj, akkor nagyon nehéz lesz összejönni azzal a lánnyal. Hacsak nem tudsz olyan kisurgázást felmutatni, ami mindent elsöpör, akkor baj van.
2011. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát nem kell tutyimutyiskodni! Határozottan kell fellépni! Nem lúzerkodni.

Valószínűleg rossz helyen keresgélsz. Biztos vagyok benne, hogy az itt lévő lányokon és rajtam kívül van még olyan leányzó, aki hasonlóképpen gondolkodik, mint mi.

2011. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
09:41-es, amit írsz, az gyakran akkor történik meg, ha nagyon kevés (vagy 0 ismeretség után) hívsz randira egy lányt, hisz akkor még nem ismer, nem tud(hat)ja, mit akarsz, ilyenkor hajlamosabb az ember fenn akadni minden külső kis hülyeségen. De ha először csak megismerkedtek, beszélgettek, kialakul a kölcsönös szimpátia, és utána hívod el esetlegesen randizni, már sokkal jobb esélyekkel indul egy külsőleg esetleg kevéssé tetszetős srác is. Persze van olyan lány, aki ezekután is ragaszkodik az esetleges ideáljához, és nemet mond, ha ebből kiesel, de a lányok többsége ilyenkor általában 'szemet huny' egyes külső hiányosságok felett, ha az adott srác belseje viszont nagyon tetszik neki.
2011. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#28!


Hát remélem, hogy igazat írtál. Nagyon. Csak kár, hogy egyre kevesebb. Ahányszor kimegyek az utcára csak ezeket látom: tiniribäncokat, nőket, akik valami pénzeszsák kocsijában ülnek, beképzelt, kisminkelt fejű lányokat, akik körül legyeskednek a pasik (szerintem meg nem szépek, fekük olyan, mint a II. világháború). Még az unokanővérem sem tud egy pasinál megállapodni. Alig egy év alatt elvált.

Nekem ebből az jött le, hogy a nőket csak a fäsz és pénz érdekli. Ez engem elkeserít és elszomorít.

2011. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!