Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos a külső? Első látásra megtetszett a barátotok? (bocsi, kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Azt tudni kell rólam, h. eléggé válogatós vagyok, talán ez az egyik oka, h. még nem volt barátom. Egyébként csinosan öltözöm, nem vagyok ronda, nem is vagyok kövér. Vannak olyan fiúk, akikre azt mondom, h. hűű, de jól néz ki. De általában az olyan fiúknak nem én tetszem, hanem sokkal szebb lányok. Most ismerkedem egy fiúval (igaz, neten, pár nap múlva találkozunk), aki egyébként nagyon szimpatikus, a belső tulajdonságai, a véleménye dolgokról, szóval minden. Elég közel érzem magamhoz már most. Külsőre azt mondanám rá, h. egész helyes, de nem az a hűű, azt a mindenit, de jól néz ki. :) Ennek ellenére alig várom a randinkat. Tudom, szokták mondani, h. a belső megszépíti a külsőt. De vmiért olyan emberre vágytam (vártam) eddig, aki tényleg nagyon jóképű, és persze belsőleg is nagyon tetszik. Eddig ilyet még nem találtam.
2011. nov. 21. 10:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én is így voltam :) neten ismertem meg, és a belső tulajdonságai fogtak meg, pedig nem ez az összepisilem magam tőle kinézete van. Találkoztunk és már több, mint 2 éve együtt vagyunk :)
2011. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
8%
Mert tipikus buta tizenéves liba vagy, aki csak a külsőre utazik, hogy felvághasson a b. női előtt. Ütőd.tt
2011. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
09:02-nek: Köszi, ezt jó olvasni. :)
2011. nov. 23. 09:45
 14/31 A kérdező kommentje:
09:38-nak: Na, ezen jót nevettem. :) 23 éves vagyok, úgyh. nem "tipikus buta tizenéves liba, aki csak a külsőre utazik, hogy felvághasson a b. női előtt" És ha elolvastad, amit írtam, akkor láthatod, h. nem csak a külső fontos nekem. Csak tőletek kérdeztem, h. nektek mennyire fontos a külső.
2011. nov. 23. 09:49
 15/31 anonim ***** válasza:
én azt hittem eddig, hogy nem tudnék olyan pasival lenni, a külsőre nem az esetem. és most egy olyan pasiról álmodozom, aki végképp nem az esetem, de belsőleg meg 10/10 :) 20L
2011. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Amikor megismertem a páromat, egyáltalán nem érdekelt, mint férfi... sőt, továbbmegyek: még csak nem is tudtam rá úgy nézni, mint férfira. Ő lett a legjobb barátom, bármit megbeszélhettem vele, mert mindig meghallgatta a gondjaimat, és ő is elmesélte nekem az ő problémáit. Megvolt közöttünk a kölcsönös bizalom. Egy hullámhosszon voltunk, azonosan láttunk dolgokat, mindig hasonlított a véleményünk, egyszóval remekül megértettük egymást, de soha, soha az életben nem láttam benne a férfit... egészen addig, amíg egy közös beszélgetésünk során hirtelen meg nem csókolt. És akkor valahogy rádöbbentem, hogy "jéé, tulajdonképpen ő is pasi." Olyan volt, mintha akkor láttam volna őt először, pedig ismertem már évek óta. Akkor tudatosult bennem, hogy a legjobb barátom is csak férfiből van, méghozzá nem is akármilyenből, hiszen évek óta ő a legfőbb támaszom, a bizalmasom, a lelki társam, a legjobb barátom, minden!! Pedig mondom, azelőtt sose úgy néztem rá, mint egy férfira, csakis mint a legjobb haveromra.


Na, mindegy. A történt ott végződik, hogy igazából még most sincs vége: a csók után összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, most már lassan 4 éve. :)


Ja, és a legfontosabbat még nem mondtam: 2 hónapja megkérte a kezemet is, azóta menyasszony vagyok. :D


Szóval szerintem ne ítélj elsőre a külső alapján, először inkább ismerd meg, mert lehet, hogy te is először csak egy jóbarátot látsz majd a srácban, de később kiderülhet, hogy Ő lehet Neked az igazi. :) Nem szabad elsőre leírni senkit, mert még okozhat meglepetéseket. :)

Sok sikert a randidhoz! :)


24/L

2011. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
10:06-nak: Hát akkor sok sikert neked is, h. az álmodozásból valóság legyen. :)
2011. nov. 23. 11:48
 18/31 A kérdező kommentje:
10:51-nek: Igen, én is hiszem, h. barátságból is kialakulhat szerelem. Örülök nektek, és gratulálok az eljegyzéshez. Ja, és köszi a jókívánságot. :)
2011. nov. 23. 11:51
 19/31 anonim ***** válasza:
Bár úgy viszonyulna a többi lány is a neki nem annyira tezső pasihoz, mint a kedves 88%-os. Csakhát a mai libák olyanok, hogy ha elsőre nem tetszik, akkor máris bunkó módon elküld még barátkozni sem akar. Barátnak is csak jóképűeket akar maga körül, akikből néha napján szemezgethet ki egy-két emberkét, hogy megfektesse.
2011. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
me óvodás vagy még... milyen alapon várod a herceget fehér lovon? majd elmúlik...
2011. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!