Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem ő az első nekem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt. Előtte 3 barátom volt és eggyel feküdtem le. Nem akarom többé csak a jelenlegi pasimat, mert imádom. De ő nem tudja elfogadni, hogy előtte nekem volt már másik pasim. Most van egy kis probléma az életében, és depressziós. Egy hétig happy minden.. utánna a fejemhez vágja, hogy nem az első vagyok neki, és megbánt. De egy két nap utána megbánja, sír és happy and minden újra valameddig. Mit tegyek, hogy kiverjem ezt a fejéből? nekem ő kell ebbe a szar életbe, senki más. Miért nem tudja elfogadni ezt? :(
2011. nov. 22. 10:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen pasikat én sem értem. A nőket sem. Ami volt, az volt, ő a jelen, nem a múlt. Neki te voltál az első?
2011. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 tetro ***** válasza:
a barátod gyerek, ráadásul hisztis is. remélhetőleg még tinédzserek vagytok, és van még ideje felnőni...
2011. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
neki én voltam az első. Szerintem nem bízik bennem, vagy én már nemtudom mit higyjek. De nagyon rossz:(
2011. nov. 22. 10:50
 4/34 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen. Mondjuk neked is biztos vannak dolgok amit nem fogadnál el, hát ő ezt nem tudja elfogadni, de szeret téged mivel mégis veled van ami becsülendő.
2011. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
szeret én érzem. és ő is érzi h imádom. Csak ezt ne vágná mindig a fejemhez. már nem vagyunk tinédzserek annyira:) de remélem ha már nem fog ennyire aggódni és elmúlik a depresszió akkor nem lesz ez a veszekedés mindig. Érdekes mikor együtt vagyunk sohasem hozza fel. Csak mikor msnen beszélgetünk hétköznap... Lehet a távolság is nem?
2011. nov. 22. 10:52
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek: azért mégsem mindegy mi volt az a múlt nem gondolod?:) nagyon könnyen kijelentetted.
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Azért nem hozza fel élőben, mert veled van és szeret téged. mikor msn-en beszélgettek akkor nem vagy ott neki és eszébe jutt ez a dolog aztán elmondja neked.
2011. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

nem voltam soha k...a soha nem voltam nagy bulizós. Néha eljártam szórakozni, de nem minden héten. annyi hogy van egy szörnyű múltam. Az első pasim félholtra vert ( a féltékenysége miatt)

A második majdnem megölt ( a rendőrséget jártam miatta)

A harmadik szimplán megcsalt.

nem ismerheti a múltamat, mert nem is tudta h mi történt.

2011. nov. 22. 10:56
 9/34 tetro ***** válasza:
72%
de, teljesen mindegy, hogy mi volt a múltban. ha szeretsz valakit, akkor arra hogy lehet hatása a múltjának? persze ne legyen sorozatgyilkos és lehetőleg kurv@ se, de ezek személyiségbeli dolgok. de hogy kinek hány barátja vagy barátnője volt előtted? mégis mit befolyásol ez?
2011. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

10:52 első vagyok. Ilyen szempontból szerintem tökmindegy. Engem az a múlt zavarna, ha mondjuk párom rácsok mögött lett volna vagy ilyesmi. De bocs, hogy volt előtte nője? Normális. Nekem is volt előtte pasim. Egyikünk sem jött szűzként a kapcsolatba.

Viszont a baráti körben van olyan (már házas) pár, ahol mindketten többedik kapcsolatukat élik, és időnként előbukkan a pasi részéről, hogy a feleségének nem ő volt az első. Könyörgöm, milyen alapon várja ezt el, ha ő sem szűzen ment a kapcsolatba?!

2011. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!