Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem ő az első nekem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt. Előtte 3 barátom volt és eggyel feküdtem le. Nem akarom többé csak a jelenlegi pasimat, mert imádom. De ő nem tudja elfogadni, hogy előtte nekem volt már másik pasim. Most van egy kis probléma az életében, és depressziós. Egy hétig happy minden.. utánna a fejemhez vágja, hogy nem az első vagyok neki, és megbánt. De egy két nap utána megbánja, sír és happy and minden újra valameddig. Mit tegyek, hogy kiverjem ezt a fejéből? nekem ő kell ebbe a szar életbe, senki más. Miért nem tudja elfogadni ezt? :(
2011. nov. 22. 10:43
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Pont ez az amit én sem értem.

Pár hónapon belül összeköltözünk. Remélhetőleg nem fogja ezt csinálni.

A jelen és a jövő a fontos. A múlt elmúlt, kitöröli nem tudom az életemből, csak az emlékezetemből.

És nem a múltammal fog élni hanem a jelenemmel..

Bizakodó vagyok, hátha elmúlik ez nála

2011. nov. 22. 10:59
 12/34 tetro ***** válasza:
sajnos én azt gondolom, hogy az ilyen attitűd ritkán változik...
2011. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

a múltra féltékeny. van egy kedves ismerősöm, akinél szinte ugyanez a helyzet.

A különbség, hogy a lánynak a fiú volt az első, a fiúnak nem. viszont, egyszer szétmentek, a lány össze jött valakivel, de az lényegében becsapta... utána szünet, és újra összejött a barátjával. aki azóta folyamatosan erre emlékezteti. A lány pedig szerelmes bele, de mostanra napi szintűvé váltak az összeveszések, ha nem is pont ezen, de ezt mindig felhozza. szóval ő se tudja, hogy meddig fogja még bírni, szerintem hamarosan vége lesz...

szóval: ha a barátod nem tudja megérteni, elfogadni, értékelni, hogy most vele vagy, és semmi más nem fontos, és te sem tudod elmagyarázni neki, hogyha ti szakítotok, és lesz neki más lány, akkor:

- lehet, hogy annak a lánynak se ő lesz feltétlenül az első

- az a lány BIZTOS hogy NEKI NEM LESZ AZ ELSŐ -> akkor ahhoz mit fog szólni az új kedves? az ő részéről tolerálni kell, hogy a fiú még nem szűz?

- a mai világban sajnos-nem sajnos de el kell fogadni, hogy nem monogám az ember. és élete során nem egyvalaki mellett éli le életét. megjegyzem régen se volt kivételes, hogy valaki nemcsak a házastársával élt nemi életet....

2011. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%

én meg tudom érteni


nekem se kellene olyan lány akinek pl. 238 palija volt elöttem és 2hetente váltogatta


bunkó leszek: ha már nem te bontod ki a cipősdobozt, hanem használtat veszel, nem mindegy hányan jártak benne

2011. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
11:08: azért itt nem erről van szó. És szerintem igen kevés az az eset, amit mondasz, hogy tizesével, százasával vannak pasik egy nő életében. A fordított helyzetre miért nem gondolsz? Sokkal több az a pasi, akinek sok nője volt, mint fordítva. Legalábbis az én korosztályomban (30+)
2011. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

21 leszek.

Szerintem nem sok 3 pasi az én életemben.

a tizenéves kis libáknak minden héten más pasijuk van.

2011. nov. 22. 11:14
 17/34 anonim ***** válasza:

a 238 számadat sarkítás volt, hogy jobban megértsétek


nekem 27 évesen volt 3 "normális" kapcsolatom, meg pár db csak sex.


relatív kinek mi a normális

2011. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
szerintem se sok. és mivel TE mindegyikbe úgy mentél bele, hogy ő az igazi, és vele akarsz élni, csak a hülyék ezt nem értékelték, és eltaszítottak maguktól egyáltalán nem a "minden héttel mással d.gok" esete
2011. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

11.18nak


azért ha már csak amit leírsz abból indulsz ki:

te mit szólnál valakihez, ha úgy mutatkozna be neked hogy: "csak 3 komoly volt az életemben azt a néhány szexkalandot, nem érdemes számolni!" ?

szóval a ilyen hozzáállás valaki másnak a szemében - talán a tiedében is mástól - eléggé qrvás lehet. nem?

2011. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


nem voltam soha k...a soha nem voltam nagy bulizós. Néha eljártam szórakozni, de nem minden héten. annyi hogy van egy szörnyű múltam. Az első pasim félholtra vert ( a féltékenysége miatt)

A második majdnem megölt ( a rendőrséget jártam miatta)

A harmadik szimplán megcsalt.

nem ismerheti a múltamat, mert nem is tudta h mi történt.


MÁR MEGBOCSÁSS, DE ILYEN ESEMÉNYEK UTÁN NEM GONDOLOD, HOGY A TE KÉSZÜLÉKEDBEN VAN A HIBA? Nem látod, hogy szinte ugyanazt a típusú férfit vonzod be magadnak. Nem vagyok jós, de jó esélyed van megint arra, hogy előbb utóbb ez a pali is leveri majd azt a buta fejedet.

2011. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!