Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem ő az első nekem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt. Előtte 3 barátom volt és eggyel feküdtem le. Nem akarom többé csak a jelenlegi pasimat, mert imádom. De ő nem tudja elfogadni, hogy előtte nekem volt már másik pasim. Most van egy kis probléma az életében, és depressziós. Egy hétig happy minden.. utánna a fejemhez vágja, hogy nem az első vagyok neki, és megbánt. De egy két nap utána megbánja, sír és happy and minden újra valameddig. Mit tegyek, hogy kiverjem ezt a fejéből? nekem ő kell ebbe a szar életbe, senki más. Miért nem tudja elfogadni ezt? :(
2011. nov. 22. 10:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy akkor ő is megdughat egy másik nőt és egálban lesztek, viszont onnantól kezdve soha ne hozza fel.
2011. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

11.28

indulj ki magadból. ha szerelmes vagy,sose mondanád a kedvesednek ezt akármilyen is a szituáció....

2011. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
32%
Ismerem ezt az embertípust. Az eddigi összes barátnőjével úgy jött össze, hogy az már "megvolt" valakinek. Teljesen érthető, hogy pipa. Előbb-utóbb megbékél majd ezzel, de hosszú menet lesz.
2011. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

"Engem az a múlt zavarna, ha mondjuk párom rácsok mögött lett volna vagy ilyesmi."


Na mégis ott az a múltXD Hiába magyarázod meg akkor is van az a múlt ami nem mindegy! Kinek mi a fontos! Nekem például az nem zavarna, ha rácsök mögött ül. Erről ennyit. Viszont van olyan múlt amiért nem jönnék össze csak úgy valakivel! Az teljesen más mikor szerelembe estél és elfogadod, mert már az vagy. Érted? Ezért van még vele a srác is. Érted? Mert látom könnyen lezárod a dolgokat:) Ha te nem érted meg vagy a kérdező nem érti meg a másikat akkor mit vártok???? Te elfogadod azt a tényt, hogy őt zavarja? Mivel vagy különb? Ha nem érted akkor tényleg azt mondom hagyjuk, mert feleslege vitatkozni ezen...

2011. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

11:47. miért csak félmondatot veszel ki a szövegből? nem véletlenül újságíró vagy?

Igen, ott a múlt. DE és hangsúlyozom DE előző kapcsolatok szempontjából TÖKMINDEGY a múlt.

2011. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Mert súlyos önértékelési zavarokkal küzd.
2011. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
67%

én meg tudom érteni


nekem se kellene olyan lány akinek pl. 238 palija volt elöttem és 2hetente váltogatta


bunkó leszek: ha már nem te bontod ki a cipősdobozt, hanem használtat veszel, nem mindegy hányan jártak benne



Akkor keress apácát vagy 13 éves szűz kislányt, idióta.

2011. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Azért mert egy barom:) a mai világban az csoda ha nem csalnak meg nem még ilyenek hogy "nem te vagy az első" Jézusom... az mondjuk igaz hogy a város k*rvájával énse állnék össze, de te gondolom nem vagy az. Na mind1 majd rájön őis...
2011. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Amiért a mai világ ilyen, attól még lehetnek az embernek igényei.
2011. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
remélem jó oldalra fordulnak a dolgok:(
2011. nov. 23. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!