Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem ő az első nekem?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt. Előtte 3 barátom volt és eggyel feküdtem le. Nem akarom többé csak a jelenlegi pasimat, mert imádom. De ő nem tudja elfogadni, hogy előtte nekem volt már másik pasim. Most van egy kis probléma az életében, és depressziós. Egy hétig happy minden.. utánna a fejemhez vágja, hogy nem az első vagyok neki, és megbánt. De egy két nap utána megbánja, sír és happy and minden újra valameddig. Mit tegyek, hogy kiverjem ezt a fejéből? nekem ő kell ebbe a szar életbe, senki más. Miért nem tudja elfogadni ezt? :(
2011. nov. 22. 10:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
11:49 inkább nem mondok rád semmit se, mert legalább az nem lesz provokatív vagy trágár:) egésznap írhatnám te akkor se vagy képes felfogniXD az agyad nehéz eset.
2011. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
az én exem is nyavalygott, hogy nem ő az első. 28 éves voltam, mikor összekerültem vele!!! szóval, nem egy csitri. és kettő darab volt előtte, nem 238, mint ahogy egy nagyokos írta. 28 évesen kettő nem hiszem, hogy túl sok lenne. vagy korai lenne, hogy nem ő volt az első. mégis nyavalygott, mert ő úgy gondolta, hogy ő nekem az igazi. nem volt az.ja, és neki volt előttem egy csomó nője. de az persze nem számított.
2011. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
persze... nem számít mi nők mit mondunk.. azt hiszik mindenben nekik van igazuk :/
2011. nov. 28. 06:15
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Mert van egy-két ilyen férfi az nem jelenti, hogy a többi is olyan:S Ha megint nemek háborúját fogjátok játszani, mert kinek van igazuk akkor nevetséges lesz az egész. Engem is érdekel hánny párja volt előttem, de ha nekem sok lenne akkor nem zavarna, ha neki volt néhány, mert kölcsönösen gondolkodom. Ha nem lett voltna senkim se akkor másabb érzés. Azért van egy-két tapló akinek vagy 100 női voltak és zavarja, ha a nőnek meg pasijai voltak az már taplóság és nem minden ember tapló. Ne kezdjünk bele a nemek háborújába, mert ti nem értitek meg a másikat.
2011. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!