Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt? Vagy egyszerűen nem találkozok össze senkivel aki megfog a belső tulajdonságaival?

Figyelt kérdés
Nem az van hogy magasra rakom a mércét vagy bármi ilyen,nyitott vagyok az ismerkedésre.Szórakozó helyen már nem ismerkedem ,bárkivel akivel ott ismerkedtem meg akár jól néz ki akár nem semmi értelem nem szorul beléjük nem is politizálni akarok de nem a való világról beszélgetni.Hol ismerkedhetnék?21/L
2011. nov. 22. 22:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 22:39


Köszönöm szépen válaszod!

2011. nov. 22. 22:43
 12/15 L.Szilárd ***** válasza:
Nincs mit. Ha gondolod írj privátot, szívesen segítek ha tudok.
2011. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bárhol találhatsz párt, ez nem hely kérdése, hanem nyitottságé.

A vonaton is belecseppenhetsz egy jó beszélgetésbe, vagy bárhol ahol épp várakozol. Csak jó kérdéseket kell feltenned... vagy kellemes válaszokat adnod.


Előttem már sok bölcsességet írtak: pl ne várj csodát. Én azt mondom ne úgy ismerkedj hogy szerelmet keresel... hanem barátot... és ha szerelem lesz belőle az jó, ha nem akkor nyertél egy tapasztalatot és új barátot.


A net is jó megoldás, én a chatet javaslom. chat.gyaloglo.hu Ezt tartom az egyik legnormálisabbnak. Nyiss egy szobát az érdeklődési köröddel és lesznek barátaid. Én itt találtam meg a vőlegényem.

2011. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 L.Szilárd ***** válasza:
Még egy tanács: csak azért, hogy legyen ne akarj párt magadnak. Én ezt elég fiatalon megfogadtam, és tartom is magam hozzá, így eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, összesen kb. szűk két évig tartottak. Amúgy már 27 vagyok, de nem bánom, hogy tartom magam ahhoz amit megfogadtam.
2011. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Azért, mert az ilyenek nem feltétlenül néznek ki jól, és akkor már észre se veszed őket. Vagy észreveszed, de nem akarod őket megismerni.
2011. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!