Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogyan szerezhetném vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
volt egy barátnőm kb 1 éve...szakitottunk mert kicsit bunko voltam vele, de utána kb fél évig szerelmes volt belém. aztán utána rájöttem hogy szemét voltam vele és elkezdtem vele ujra talizni, de akkor nem igazán foglalkoztam vele. és most rá 1 évre szerelmes lettem belé. nemtudom hogy ez azért van e mert eljátsza hogy nem érdeklem, vagy azért mert tényleg megváltozott benne valami róla, de most azt akarja hogy csak barátok legyünk. Most hogyan szerezhetném vissza?
2011. nov. 23. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sötétség Fejedelme.
2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát elég nagy balf.sz vagy már bocsika... Egy év alatt igazán el tud múlni a szerelem.... bár ez ember függő. próbálj meggyőződni róla, hogy tényleg nem érez semmit már irántad. Mert ha esetleg mégis összejöttök, és csalódik szegény még1szer az elég nagy szívás... És a leírtak alapján nincs túl sok jövője ennek a kapcsolatnak. De ha te tényleg akkora Rómeó vagy akkor írj verset, küldj virágot bla bla többi nyálas cucc.. mindig bejön. vagy nem. ha nem akkor meg b.sszál be mint az albán szamár és szedj fel egy másik csajt ;)
2011. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!