Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jó a barátomnak az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó a barátomnak az, ha az anyja ül az anyósülésen én meg hátul ülök? Ja és a barátom vezet.

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira rossz, olyan, mintha nem nézne semmibe... Pedig már mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, de azt mondta, hogy azért ül az anyja elől, mert fáj a lába. Pedig ez nem igaz!!! Ha egy focimeccsen két órát végig tud állni, akkor hátul mért nem bír ki egy fél órát???
2009. máj. 12. 12:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
100%
Az anyósülésen nagyobb az esélyed, hogy ne élj túl balesetet. Vedd könnyedén a száműzetést! :)
2009. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
100%

Valamelyik nap voltam könyvtárban és kivettem egy könyvet az illemről.Abban pl az volt h hátul jobb oldalt van a kiemelt fontosságú személyeknek fenntartott hely ...igaz h az taxi volt,de szerintem autó/autó,szóval mindegy...ezenkívül tényleg biztonságosabb a hátsó hely

+tanács...próbálj meg jóban lenni az anyósoddal,mert minden fiú életében az első nő az édesanyja...mégis csak ő hozta világra...amúgy már sokszor hallottam h a fiúk mindig az anyjukat keresik a barátnőjükben.szerintem lehet benne vm...

2009. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
37%
Kit érdekel mit kérdeztél?! Akinek ennyi esze van, az nézzen magába ahelyett, hogy mindent zokon vesz!
2009. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszhoz fűzném csak hozzá (egyébként már válaszoltam): ÉN IS rosszul szoktam lenni a hátsó ülésen, az elsőn viszont nem.
2009. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
A jó Isten áldjon meg! Mindenki az édesanyját szereti a legjobban. Hogy a te szavaiddal éljek: Ha az édesanyját ültetné hátra, akkor meg az olyan lenne, mintha Őt nézné semmibe. Jó ez úgy ahogy van. Nálunk is mindíg a legidősebb ül elöl. Főleg, hogyha az édesanyám vagy a nagymamám az.
2009. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Nálunk is az a természetes hogy ha a párom vezet akkor én ülök mellette a mamája meg hátul... Mindig lejátszuk ezt a kört: én elkezdek beszállni hátra, anyukája közli hogy nem nem üljek csak a fia mellé... (pedig amúgy utál, ez is csakl szinház...) így ha előre ülök akkor bunkó vagyok, ha meg hátra akkor meg akaratos és nem fogadok szót...
2010. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!