Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jó a barátomnak az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó a barátomnak az, ha az anyja ül az anyósülésen én meg hátul ülök? Ja és a barátom vezet.

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira rossz, olyan, mintha nem nézne semmibe... Pedig már mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, de azt mondta, hogy azért ül az anyja elől, mert fáj a lába. Pedig ez nem igaz!!! Ha egy focimeccsen két órát végig tud állni, akkor hátul mért nem bír ki egy fél órát???
2009. máj. 12. 12:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

hűűű.... én meg örülök, ha anyóspajtásom beül előre, az a helye, nézd meg a baleseti statisztikákat!

Ilyen apróságon ne akadjál ki!

2009. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Még egy idősebbet előreengedő férfi válasza:


Ha lesz egy gyereked, és lesz egy barátnője te is nagyon jó néven fogod venni, ha a kis csaj felajánlja, hogy üljön csak előre, ha ott neki jobb. És tuti neked is rosszabbul esne, ha mindig hátra vágnának be.

Ha udvarias vagy, akkor előreengeded, és eszedbe sem jut szóvá tenni, mert akkor már nem vagy az.


Biztos vagyok benne, hogy szoktatok kettesben is, vagy haverokkal autókázni, és olyankor egymás mellet lehettek.


Szó sincs arról, hogy nem néz semmibe.

Ha valamiért így éreznéd, az a te bajod, de nem azon múlik, hogy hol ülsz a kocsiban ilyenkor!


De ha úgy akarod, nézzük csak meg: Őszintén. Szerinted ki a barátodhoz legközelebbi, elsődleges, az ő családjukban legfontosabb személy? Igen, az édesanyja! Nem te! Tetszik vagy nem tetszik.

Lehet, hogy te már más leszel, és nem fogod ezt elvárni, mert a világ változik, de ezek az anyukák és apukák még régimódiak. És ebből ítélnek meg egy embert például, hogy mennyire udvarias, vagy segít-e otthon, lehet-e számítani rá. És nem abból, hogy milyen a napszemcsije, a telója, a DG felsője, a tetkója, meg hogy mennyire "raj"!


Mi nyaralni voltunk bnőm családjával, az én kocsimmal, én vezettem. Nekem is szar volt, mert szeretem, ha ott ül mellettem a párom, láthatom, a combjára tehetem a kezemet, vagy kezébe menet közben. De kibírtam, és így én voltam az udvarias jófiú!

Egyszerű az udvariasság, de nehéznek tűnhet, ha nem gyakoroljuk! Hajrá!

2009. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
66%

Ja kihagytam, hogy anyósjelölt ült mellettem, merthogy:

"Ő hátul rosszul van"


Amit kb. annyira hiszek csak el, mint te a lábfájást, de most mit lehet tenni?

Ha a ti kocsitokkal mentek te szüleiddel, akkor ti hol ülnétek? És ha te vezetnél?

2009. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha a felesége leszel, te fogsz elöl ülni.
2009. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Furi, nálunk meg fel se merült, hogy anyó vagy após üljön előre. Mondjuk mindenkinek van saját autója, tehát ritka az, amikor szállítjuk egymást.

Párom papája ült mindig előre, amikor még élt :( De az meg bennem nem merült fel, h duzzogjak emiatt :)

2009. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Én feleség vagyok, de eszembe nem jutna előre ülni. Se, ha a párom az anyját viszi, se akkor, ha a nagybácsiját.

És akkor is hátra ülök, ha a szomszéd nénit hozzuk haza a boltból.

Nem attól vagyok a férjemmel összetartozó, hogy mellette ülök a kocsiban. (Az unokahugát viszont úgy zavarom hátra mint a huzat)

2009. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

"Az anyja ül az anyósülésen."

Lehethogy ő lesz a leendő anyósod. A nevében is bennevan, hogy neki kell elöl ülnie. -> anyós|ülés

2009. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy leginkább azért esett rosszul, mert nem nagyon szeretem a barátom anyját és valószínűleg ez fordítva is igaz. De tudom, hogy ettől még nekem kellene udvariasabbnak lenne, de így nehezebb.
2009. máj. 12. 15:19
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az volt a furcsa, hogy amikor a barátom és az anyukája mentek hazafelé engem is fölvettek és az anyukája szó nélkül fogta magát és beült hátra. Én meg olyan rosszul éreztem magam, hogy "kitúrtam" a helyéről. Pedig én hátra akartam ülni.
2009. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
A volt barátom anyukája is ilyen volt, pedig szóba sem jött, hogy menjen hátra, csak fogta magát kiszállt és hátra ült. A mostani barátom meg hátra küldött, hogy az anyja üljön már előre.
2009. máj. 12. 15:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!