Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jó a barátomnak az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó a barátomnak az, ha az anyja ül az anyósülésen én meg hátul ülök? Ja és a barátom vezet.

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira rossz, olyan, mintha nem nézne semmibe... Pedig már mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, de azt mondta, hogy azért ül az anyja elől, mert fáj a lába. Pedig ez nem igaz!!! Ha egy focimeccsen két órát végig tud állni, akkor hátul mért nem bír ki egy fél órát???
2009. máj. 12. 12:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, te vagy a fiatalabb. Az autó első ülése pedig kényelmesebb. Az pedig, hogy az édesanyja így reagált, szerintem teljesen természetes. Neked hogy esne, ha a fiad azt mondaná, hogy ülj hátra, mert a barátnőjének "rosszul esik", hogy te ülsz előre? Ne haragudj, de nem tudom felfogni, hogy egy félórás utazás kapcsán minek kell ekkora port kavarni...


Nálunk pedig az a szokás, hogy az idősebb ül előre, mert megtiszteljük vele. Édesanyám pl. ülhetne hátra, mert rövidebb a lába, mégsem jutna eszembe, hogy hátrategyem. És a páromnak sem. Hadd üljön kényelmesen, mi úgyis ülünk egymás mellett eleget.

2009. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez szerintem nem attól függ, hogy hol laksz, vagy hogy az anyukája mennyire idős... Hány éves vagy? azt hiszem, még fel kell nőnöd!


Szerinted nem furcsa, hogy eddig az összes válaszadónak az lenne a természetes, hogy igenis előre engedjék az anyósukat? Ez szerintem nem véletlen...

2009. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Oké, legyen igazatok... Általában előre engedek mindenkit aki idősebb, de én úgy gondoltam, hogy ha valakik együtt járnak, akkor ők ketten üljenek egymás mellett. Nem az első ülésre akartam menni, csak nekem ez rosszul esett. De ha nekem egyszer lesz egy gyerekem, akkor biztos, hogy előre engedem a barátnőjét... Köszi, hogy írtatok!
2009. máj. 12. 12:50
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy minden idősebbet előreengedsz? Csak a barátod anyját nem?


Ha lesz fiad és jólnevelt, udvarias barátnője lesz, akkor az biztos automatikusan hátra fog ülni és lehet, hogy addigra már te is ezt veszed természetesnek.

2009. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes tőled, hogy belátod, hogy nincs igazad.

De szerintem sem szép ha elvárod, hogy ő üljön hátra. Vagy kérd meg a barátod, hogy ezért engeszteljen ki valamivel.... Azt már rátok bízom, hogy mivel :P

2009. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam. Nem akkor engedek mindenkit előre amikor a barátommal vagyok. Akkor gondoltam, amikor nincs velem, szóval, ha anyával vagy más valakivel vagyok. Ha nincs ott a barátom.
2009. máj. 12. 12:59
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

LOL:D Ezen ennyit szarakodni... miért zavar téged, ha nem te ülsz elöl? Udvariasságból engedd a leendő anyósodnak, hogy hagy üljön elöl, próbálj vele kedves lenni. Nem tudom, miért nem tudsz kibírni fél órát a hátsó ülésen.:D Az anyja gondolom már idős, és lehethogy tényleg fáj a lába, de ha nem is fáj, akkor is az ő dolga, hogy a saját kocsijukba hova ülnek be. Ha meg például a barátnőddel, vagy a haverjával, esetleg valaki mással kocsikáznátok, akkor biztos téged ültetne előre. Ha nem, akkor az már tényleg szemétség

De most ezen ne rágódjál, hogy hol ülsz a kocsiban...:D:D:D ez már vicces:D

2009. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
54%
engem is zavarna ha hátra kéne ülnöm. nem tudom mér de tényleg olyan érzés lenne mintha nem venne semmibe. MInt ahogy pl az is zavarna ha amikor valaki más vezet, akkor a barátom előre ülne ahelyett hogy egymás mellett tudjunk ülni. Szerencsére nincsenek ilyen problémáim.
2009. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
85%

De klassz hogy ennyi tisztelettudó és illedelmes fiatal van itt...kár hogy máshol nem találkozni velük.

Kedves kérdező!

Amikor még csak együtt jártunk a párommal, én is féltem, mi lesz, ha az anyjával megyünk valahová kocsival. De ő is és a párom is teljesen természetesen engem engedett az első ülésre, a barátom mellé.

Persze hogy rosszul esik, hiszen kiskorunkban mit látunk? anyu és apu EGYMÁS MELLETT, ELÖL ülnek a kocsiban, szerintem teljesen logikus, hogy felnőtt korunkban mi is oda képzeljük magunkat, ha a párunkkal megyünk valahová, nem az anyját.

És engem pluszba baromira nem érdekel, hogy az anyja hátul ül, azért, mert utált engem az első pillanattól kezdve. Üljön csak hátul.

2009. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
77%
Ha szüleimet viszem valahova és a barátnőm is a kocsiba ül fel se merül, hogy Ő előre üljön. Miért is? Mert a szüleim mindig itt lesznek nekem amíg élnek ő pedig lehet csak egy újabb strigula lesz...szülők>párod
2009. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!