Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van 1 pasim, akivel másodjára kezdtük újra a kapcsolatot. Elsőnek otthagyott, egy másik lányért, aztán pedig vissza jött hozzám, és én buta vissza fogadtam, mert szeretem. 3 hétig teljesen mesébe illő volt a kapcsolatunk (nem tul hosszu idő:/ ) és mindig mondta, hogy soha nem akar elvesziteni! Azonban ezen a héten már hétfőn éreztem hogy vmi fura dolog történhetett vele.. csütörtökön együtt utaztunk 1 kirándulásra a sulival, természetesen mellé ültem.. adtam neki egy puszit, mire ő: nemááár hagyjál már most! eddig soha nem volt ijen! aztán: myvipre betud lépni, msnre nem.. pedig tudja, hogy egész nap fent vagyok, és várom, hogy tudjnk beszélni de ő nem. madélután 5 óta próbálom felhivni, de kinyomja a telefont...Vajon hol rontottam el? 3 napja ülök a szobámban, reggeltől estig a gép előtt ülök, várom, hogy jöjjön, de hiába.. 3 napja csak sírok, és kezdem megbánni, hogy visszafogadtam... sz*rjam le? vagy most mitévő legyek? sokan mondták hogy szakitsak vele.. csak aza baj ,hogy szeretem.. és valljuk be elég nehéz, úgy szakitani, hogy közbe mindennél jobban szeretem! Kérlek segitsetek!! 15/L
2009. okt. 25. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
szegénykém. hajítsd ki a francba, az ilyen nem érdemel mást! aztán fel a fejjel jön majd olyan fiú aki tényleg szeret és a tenyerén hordoz majd.
2009. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Átérzem amit érzel, mármint hogy milyen lenne úgy szakítani, h szereted. mert én pont ma szakítottam a barátommal, pedig eszméletlenül szeretem, életem első igazi szerelme, de hülyének nézett és így kellett döntenem!

Szakíts vele, ennél már csak jobb jöhet!!!

Fel a fejjel!

2009. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek általában az a vége, hogy nem történik semmi változás. Sőt, csak rosszabb lesz, ha így áll hozzá a dolgokhoz. Szerintem jobban jársz ha kidobod. Pár hétig rossz érzés lesz, de kihevered. Fel a fejjel:)


Bár ez az én véleményem.

2009. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

uhh ahogy ezt leírtad... eléggé szar lehet neked most!!

15/f írok neked privátot

2009. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha már kérdezed, akkor igen
2009. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!