Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek! Szakítsak vagy ne?!?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja járunk a barátommal és kb 2 hónapja ismerem de csak ien msn-es dolognak indult aztán belémzúgott meghát nekem is joljött meg minden, most taliztunk először 3 napra jött hozzánk mert 300 kmre lakik... hát van egy problémám, h én nem igazán érzem azt amit ő mert én elvagyok ő viszont oda van meg vissza, nem győzi hangsúlyozni h mennyire szeret.. és lassan ebbe belefulladok... meg hát most kezdődik a suli tuti nem lex idő talizni max 7végén, de most szeretnénk összpontosítani az érettségire mert az naon fontos h jol sikerüljön...

szal az lenne a kérdésem h szertintetek mit tegyek? mert sztem tuti összetörném a szívét de am meg belegebedek...:S:( Ő 21/F én 18/L


2009. aug. 22. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondanod neki, hogy mit érzel, ill. sajnos nem érzel.

Ezt így ne játszd tovább, mert semmi értelme.

2009. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy járok 1,5 hónapja ha most taliztatok először?

Ahogy és amit leírtál TE már eldöntötted hogy mit akarsz, főleg ha már megfordult a fejedben. Azzal meg ne törödj hogy a pasinak sZarul fog esni, hanem csak azzal hogy TE MIT AKARSZ. A csávónak akkor teszel jót ha még most megmondod hogy ez a te részedről nem fog működni, nem hónapok után. Legyél vele korrekt, az senkinek nem jó ha sajnálatból vagy vele. 22/N

2009. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."


Te szeretnéd, hogy valaki veled legyen csak azért, mert szán téged és ezért nem szakít veled? Mindig amikor találkoztok azon jár az esze, mikor mehet már haza, hogy inkább tanuljon, minthogy ezzel a reménytelenül romantikus lúzerrel vesztegesse az idejét?


Szerintem nem szeretnéd. Inkább,azt, hogy akivel jársz szeressen és becsüljön egyenrangúként kezeljen, és felnézzen rád.


Szerintem ő is ezt szeretné. Ha mégis járnál vele, akkor az ő idejét is vesztegetnéd, hiszen addig se tudja megtalálni a hozzáillőt, és ha hónapok múlva dobod akkor még nagyobbat koppan.

2009. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! igazatok van... megmondom neki...
2009. aug. 22. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki amit érzel, nem szabad tovább játszanod az érzéseivel, majd csak sikerül túl tenni magát rajtad.
2009. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!