Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sogornöm elviselhetettlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sogornöm elviselhetettlenül viselkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem miért ilyen velem a párom huga.Állandoan megbánt,aláz.Ha ott vagyok nem is köszön,ugy tesz mintha én nem is volnék.Nekem ez nagyon rosszul esik,amikor megkérdeztem mi a baja velem ,Ő sem tudta megmondani csak orditott velem meg nagyképüzött.Ha vettünk kocsit orditott,ha nyaralni mentünk orditott stb.Szerintem egyszerüen irigy a baldogságunkra ezért piszkál.Ha szová tettem hogy,hogy van ez hogy ha ott vagyunk nem is köszön,de ha pl pénz kell telefonál az volt rá a válasza hogy Nem vagyok rád kiváncsi.Rengeteget bántott már.A páromat szeretem és nem akarom emiatt elvesziteni,de ha már a neve felmerül nekem görcsbe rándul a gyomrom.adjatok tanácsot mit tegyek??Hogyan kezeljek egy ilyen embert??Már remeg a gyomrom ha aposhoz megyünk látogatoba hogy nagysága megint mivel fog bántani,mit szol be!A csaj 23 én 30 éves vagyok.köszi ha valaki ir véleményt.
2008. márc. 24. 10:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom a dolgot... Biztosan irigykedik a boldogságotokra. Kívülállóként persze könnyebb tanácsokat osztogatni, de a véleményem nekem az, hogy tégy úgy, mintha észre sem vennéd. Az sokkal jobban fogja őt bántani! Mert, ha látja rajtad, hogy állandóan fájdalmat okoz neked, azzal csak örömet okozol neki!!! Szóval ne végy róla tudomást!!! Biztosan nagyon nehéz, de talán így észhez fog térni. (Talán...) Azt meg ne engedd, hogy téged vagy a férjedet kihasználjon!


Sajnállak!

2008. márc. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te szegenyke!!! szerintem is az a legjobb megoldas ha nem veszel rola tudomast. ha serteget nem oda figyelni, ha nem koszon te se koszonj neki nezd levegonek. ez jobban fogja bantani hidd el. ha latja rajtad h packazik veled es ez bant teged akkor jobban fogja csinalni. mert tudja h eleri celjat. Legy te az okosabb. apukam csaladjaban a lanytesok ugyanilyenek voltak a fiu testverek felesegevel volt aki ezert elkoltozott egy masik allamba h megmentse a hazassagat. az egyik felesege az teljesen bolond lett tobbszor kapott idegosszeroppanast miattuk. amikor en kijottem ide velem is probaltak packazni de velem nem jartak sikerrel mert ugyet sem vetek roluk, mikor elkoltoztem az egyik legidosebb testvertol jol beolvastam neki a vegen o sirt. nem is tartom a kapcsolatot veluk minek es ez jobban piszklaja a csoruket. ez csak puszta irigyseg h boldognak lat titeket es o meg nem az. Sok sikert!!!!
2008. márc. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apóséknál lakik? Akkor sejtésem szerint még nincs párja. Naná hogy irigykedik a ti kapcsolatotokra. Na meg írod, anyagi gondjaival hozzátok fordul. Ebből arra gondolok, hogy neki napi szinten nehéz az élet, egymagát sem tudja eltartani, miközben nektek olyan jól megy a szekér hogy nyaraltok, kocsitok és lakásotok van. Sajnos az irigység rossz tanácsadó. Talán legközelebb megteheted, hogy ha pénzért kunyizik, te is bedobod: nem érdekelsz. Bár az csak tovább növelné az irigységét.....
2008. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!