Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

"Csajos" buli. Vélemények erről?

Én a pasi vagyok, szögezzük le, és arról van szó, hogy a barátnőm szombaton csajos bulira megy.

Ezzel semmi baj nincs, de nagyon közvetlen csaj, könnyen barátkozik.

Félek, de nagyon hogy megcsal..:(

Piázni is fognak, úgy meg még lazább..:)

Nem akarom neki megtiltani, meg nem akarom elkísérni, elvégre mégiscsak a barátnőivel akar most lenni.

Távkapcsolatban vagyunk, kicsit több mint fél éve.

Általában 7 végente találkozunk.

Bízhatok benne, soha nemfog megcsalni ezt állítja.

Csak az a baj, hogy láttam má részegen...:(

Mondjuk egy barátját sem csalta még meg, pedig jópár volt neki már.

Nem leszek nyugodt, azon az estén biztos..:(

Valaki aki jár/járt már hasonló cipőben átérzi ezt...:)

És tényleg szerelmes is volt :)

22/F 20/L

(hiába 20 éves, bulizós, és kicsit éretlen csajszi, de én ezért szeretem..:)

2011. nov. 29. 00:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

elég gagyi lett a kérdés, tökös gyerek vagyok igazából, csak k*rváraestevan...XD

# 1/23Időpont 2011. nov. 29. 00:54 Privát üzenet
Ne parázzál. Ha egyik exét sem csalta meg akkor nem most fogja elkezdeni (remélhetőleg).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont 2011. nov. 29. 01:00 Privát üzenet

[link] <-csajos buli

tuti nem engedném el főleg ha iszik. akkor aztán meg pláne.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont 2011. nov. 29. 01:24 Privát üzenet

ez a dolog már ott elbukott,hogy távkapcsolat.

az a legkevesebb,hogy beb@szva megdugatja magát,vagy csak smárol.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/23Időpont 2011. nov. 29. 01:26 Privát üzenet
hát.. engem is látott már részegen a barátom, mégse aggódik, ha elmegyek vhova.. sőt, multkor 3 pasival mentem bulizni, és nem volt gáz :D

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont 2011. nov. 29. 01:39 Privát üzenet

sosem lehet tudni, ha túl sokat iszik bármi megtörténhet...

:(

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont 2011. nov. 29. 01:48 Privát üzenet

Aki meg akar csalni az úgyis megcsal, ezen ne agonizálj annyit. Bízz meg benne ha szereted hisz egy egészséges kapcsolatnak ez az alapja. Hidd el aki menni akar az megy.

Meg amúgy is ha szeret nem tesz ilyet, az alkohol meg nem kifogás. Remélem kicsit segített a válaszom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont 2011. nov. 29. 05:41 Privát üzenet

Ha meg akarna csalni, akkor nem jeletené így be, hanem elmenne bulizni a tudtod nélkül. Távkapcsolat, szóval fel se tűnne.

Ehelyett ő megmondta neked. Tiszta lapokkal játszik, vagyis őszinte akar lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont 2011. nov. 29. 09:27 Privát üzenet
Én úgy állok hozzá h ha mással kufircolna se érdekelne, amíg engem szeret addig az csak szórakozás. Van különbség a szex és a szeretkezés között az előbbi mindössze egy jó móka.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/23Időpont 2011. nov. 29. 09:31 Privát üzenet

Najó figyelj.

Távkapcsolatban éltek, akkor menne el csajos vagy akármilyen bulira, amikor csak akar, és Te sosem tudnád meg. De ő elmondja Neked, őszintén. Szerintem ne aggódj.

Másrészről: ha az én pasim lennél, és kijelentenéd, hogy nem engedsz el, vagy elkísérsz, akkor közölném, hogy amennyiben az apámnak érzed magad, a kapcsolatunk perverz és húzz a sunyiba. Akármennyire is szerelmes vagyok.

Ne akard korlátozni. Ha Te akar bulizni menni a haverjaival és ő mondaná, hogy nem enged el, mit szólnál?

23N

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont 2011. nov. 29. 09:47 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy egy párkapcsolatban sokszor csak az egyik fél akar valamit és a másik nem. Gondolok itt arra, hogy elmenni együtt sétálni vagy beülni valahova egy kávéra meg...
Nem tudom mit tegyek. Vélemények?
Első évfordulónkra mit ajándékozzak páromnak? 01. 01-én ismerkedtünk meg tehát szilveszteri buli volt
Fiúk! A csajotoknak a piáját és a buli belépőjét ti álljátok?
Vélemények olyan ötletről illetve elképzelésről hogy karácsonykor átnyújtanék egy gyűrűt barátnőmnek és mindketten viselnénk pusztán jelképül?
Amerikai buldog kan mellé szeretnék egy német dog kan kiskutyát, a buli 5 éves múlt ha a kicsi mellette nő fel és megszokja a másikat vagy nagy lesz a rivalizálás? Alapból...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!