Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Csajos" buli. Vélemények erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csajos" buli. Vélemények erről?

Figyelt kérdés

Én a pasi vagyok, szögezzük le, és arról van szó, hogy a barátnőm szombaton csajos bulira megy.

Ezzel semmi baj nincs, de nagyon közvetlen csaj, könnyen barátkozik.

Félek, de nagyon hogy megcsal..:(

Piázni is fognak, úgy meg még lazább..:)

Nem akarom neki megtiltani, meg nem akarom elkísérni, elvégre mégiscsak a barátnőivel akar most lenni.

Távkapcsolatban vagyunk, kicsit több mint fél éve.

Általában 7 végente találkozunk.

Bízhatok benne, soha nemfog megcsalni ezt állítja.

Csak az a baj, hogy láttam má részegen...:(

Mondjuk egy barátját sem csalta még meg, pedig jópár volt neki már.

Nem leszek nyugodt, azon az estén biztos..:(

Valaki aki jár/járt már hasonló cipőben átérzi ezt...:)

És tényleg szerelmes is volt :)

22/F 20/L

(hiába 20 éves, bulizós, és kicsit éretlen csajszi, de én ezért szeretem..:)


2011. nov. 29. 00:52
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
elég gagyi lett a kérdés, tökös gyerek vagyok igazából, csak k*rváraestevan...XD
2011. nov. 29. 00:54
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázzál. Ha egyik exét sem csalta meg akkor nem most fogja elkezdeni (remélhetőleg).
2011. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

[link] <-csajos buli

tuti nem engedném el főleg ha iszik. akkor aztán meg pláne.

2011. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

ez a dolog már ott elbukott,hogy távkapcsolat.

az a legkevesebb,hogy beb@szva megdugatja magát,vagy csak smárol.

2011. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hát.. engem is látott már részegen a barátom, mégse aggódik, ha elmegyek vhova.. sőt, multkor 3 pasival mentem bulizni, és nem volt gáz :D
2011. nov. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

sosem lehet tudni, ha túl sokat iszik bármi megtörténhet...


:(

2011. nov. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki meg akar csalni az úgyis megcsal, ezen ne agonizálj annyit. Bízz meg benne ha szereted hisz egy egészséges kapcsolatnak ez az alapja. Hidd el aki menni akar az megy.

Meg amúgy is ha szeret nem tesz ilyet, az alkohol meg nem kifogás. Remélem kicsit segített a válaszom.

2011. nov. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akarna csalni, akkor nem jeletené így be, hanem elmenne bulizni a tudtod nélkül. Távkapcsolat, szóval fel se tűnne.

Ehelyett ő megmondta neked. Tiszta lapokkal játszik, vagyis őszinte akar lenni.

2011. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy állok hozzá h ha mással kufircolna se érdekelne, amíg engem szeret addig az csak szórakozás. Van különbség a szex és a szeretkezés között az előbbi mindössze egy jó móka.
2011. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Najó figyelj.

Távkapcsolatban éltek, akkor menne el csajos vagy akármilyen bulira, amikor csak akar, és Te sosem tudnád meg. De ő elmondja Neked, őszintén. Szerintem ne aggódj.

Másrészről: ha az én pasim lennél, és kijelentenéd, hogy nem engedsz el, vagy elkísérsz, akkor közölném, hogy amennyiben az apámnak érzed magad, a kapcsolatunk perverz és húzz a sunyiba. Akármennyire is szerelmes vagyok.

Ne akard korlátozni. Ha Te akar bulizni menni a haverjaival és ő mondaná, hogy nem enged el, mit szólnál?

23N

2011. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!