Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm ha csúnya vagyok, félénk és unalmas?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, és még sosem volt barátnőm. Az oka az hogy nagyon félénk vagyok, és csak néhányszor mertem közeledni lányok felé, akkor is visszautasítottak. A lányok sem tanúsítottak irántam érdeklődést soha, mert csúnya vagyok és unalmas, nem tudok beszélgetni, nem szórakoztató a társaságomban lenni. Persze nem is várom el, hogy ők kezdeményezzenek, tudom hogy nekem kell, de még ha összeszedem a bátorságomat sincs esélyem, az előbb írtak miatt. A külsőmön amit lehet megtettem, hogy feljavítsam, próbálok igényes lenni, de igazából nem tudok rajta változtatni. Amúgy nincs semmi durvább deformációm vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem vagyok szép vagy jóképű. És azon sem tudok változtatni, hogy szórakoztatóbb legyek. Márpedig vagy a külsőmnek vagy a belsőmnek meg kell fognia a lányt, de így hogy egyik téren sem vagyok vonzó, soha nem fogok tudni barátnőt szerezni, mint ahogy eddig sem sikerült. Pedig amúgy vannak jó tulajdonságaim (kedves vagyok, értelmes, őszinte, hűséges, stb.), de ez nem számít, nem fog senki sem megkedvelni, ha nem szórakoztató a társaságomban lenni, mert unalmas vagyok.


A kérdésem az lenne, hogy van-e mégis valami mód arra, hogy párt találjak magamnak? Már rettentően hiányzik, nagyon magányosnak érzem magam. Hol és hogyan próbálkozzak?


2011. nov. 29. 02:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ugh...páran mekkora baromságokat írnak! Senkit nem fog érdekelni egy olyan ember akinek 0 a kisugárzása! Még akkor sem, ha kinyalja magát...(A belső értékeken nem feltétlen csak a "romantikus lányregények" típustulajdonságait kell érteni.) Persze ha lehet hinni a pszichológiának, akkor az üres üreset fog vonzani.
2011. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
De akkor mi van, ha azért gondolja magáról ezt, mert egy csomó lány a tudtára adta, hogy unalmas, és addig nem érezte ezt?
2012. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
LÚZER.
2012. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Képet küldhetnél ha gondolod.:) Kíváncsi vagyok,miért tartod magad csúnyának.

Egyébként biztos van olyan ami érdekel téged,arról tudsz beszélni.Próbálj olyan embereket keresni.Lányokat is.Először akár itt neten.Én nehezen oldódom fel,de ha valaki az állatokról kérdez,vagy a nyuszimról,na arról sokat tudok beszélni.Akkor is ,ha idegen a másik.Ha találsz hasonló embereket biztos nem tartanának unalmasnak.

2012. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De lesz. Most sem azért nincs, mert csúnya vagy, vagy mert unalmas, hanem mert semmi önbizalmad, egy önsajnáló csődtömegre meg valóban nem vágyik senki. Rokonságban, ismeretségi körben sok ilyen ember van, mint te, és mindegyiknek lett. Volt, akinek annyi idősen, mint te.
2012. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát így valóban elég esélytelen. De nyugi, alakíthatsz magadon, csak a lusta és akaratgyenge emberek nem képesek: szemüveg → kontaktlencse; pluszkilók → diéta, mozgás; vézna testalkat → edzőterem, előnytelen frizura → fodrász, igénytelen öltözködés → új ruhák, stb. Ezen kívül még az ápoltság nagyon fontos, ne sajnáld a pénzt dezodorra és parfümre! Régi barátságokat melegítsd fel, járj emberek közé, minél többet ismersz, annál valószínűbb, hogy megismersz egy lányt, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2012. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolsónál a jó pont! +1
2017. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na megtalálta már a kérdező a szerelmet? Én is ebben a cipőbán járok, bár volt szerelmem de elhagyott azóta csak csalódás csalódás hátán. Pedig sosem csaltam meg és normális is voltam velük, sőt unatkozni se unatkoztak. Bár már én sem vagyok a régi 27 vagyok dolgozom és szabadidőmben a gép előtt rohadok mert nem tudok mit kezdeni magammal. Barátaim nincsennek már és hát kb 5 éve vagyok egyedül. Nem mondom magamra hogy csúnya mert az arcom szerintem nem vészes de a test alkatom betegség miatt elég vékony. Magyarán nem tudok hízni és a bordáim látszódnak stb. Ilyen felépítéssel pedig már nem hiszem hogy lesz esélyem a mai társadalomban. Annyira hiányzik hogy valaki őszintén azt mondja nekem hogy "Szeretlek".
2021. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!