Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Van olyan, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, akinek "csúnya" barátja van?

Figyelt kérdés
Aki nem túl jóképű vagy kövér. Lány vagyok, vannak is barátkozó fiúk, de nekem egyik sem jön be igazán külsőre. Kedvesek, meg tudnak nevettetni, de nem túl jó kiállásúak. :/ Voltatok már ilyen helyzetben?
2011. nov. 29. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésre válaszolva: pasiként csomószor látok olyan párokat, ahol a nő igencsak szép a pasi meg órdítóan ronda mellette :))) Van ilyen, kinek mi számít.
2012. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Eleve bukott a kérdés, mifel felszínes pi.csa vagy. Ha egyszer neked a külső számít miért akarsz bármit is eröltetni olyannal, aki nem "szép"? Ha értelmes lennél, akkor lehet, hogy megfogna a belsője valamelyiknek, de amíg nem tudsz elvonatkoztatni a külsőtől egy ilyen emberrel soha nem leszel boldog. Maradj meg a hozzád illő felszínes pasiknál, pont amilyen te is vagy.
2012. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!


csak azt szeretnám írni, hogy tényleg a kettő együtt megy, és voltam már olyan helyzetben, hogy nagyon kedveltem a srácot, de nem volt több, mert nem vonzódtam hozzá... míg van egy srác, aki nem túl "szép", de olyan személyisége van, és olyan jóket lehet vele beszélni...

A kettőnek együtt van szerepe, mármint a külsőnek és a személyiségnek. Ha fizikailag nem vonzódsz hozzá, nem tudod elképzelni, hogy hozzábújj, akkor bukott a dolog.

2012. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt csúnya barátom. Akkor is csúnyának láttam, amikor összejöttünk, de egyfelől nem voltam akkor még abban a helyzetben, hogy válogassak, másrészt a srác tök jó fej volt, és jól kijöttünk.
2012. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!