Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor döntötték el (ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor döntötték el (ha már eldöntöttétek) hogy akartok e gyereket vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mikor,emberemlékezet óta tudom,hogy nem.

1. egyszülővel nőttem fel,félek,hogy magamra maradnék vele én is és akárki akármit mond,egy gyerek szeretete nem pótolja egy férfiét...

2.mire megteremteném az anyagi feltételeit,legalább 45 lennék:)

addigra meg már minek

És te?

2011. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Még a házasság előtt.
2011. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első : Ugyanígy gondolkozok, csak férfire vetítve a mondataidat.
2011. nov. 30. 18:20
 4/7 Bujtogató ***** válasza:
27%
Minden ember saját döntése, de hidd el, aki megtalálja azt akivel szívesen leéli az életét, az akkor is fog gyereket vállalni ha egész addig félt a gondolatától is.
2011. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül igaz ez így.

Ha nincs lakásom,nincs állásom,nincs megtakarításom,mire vállaljak gyereket?Szerelemre?És a gyerek majd szerelmet eszik és szerelembe öltözik nyilván.

Én nem az a fajta vagyok,hogy albérletbe és nagyszülők hozzájárulásával szüljek.Szó sem lehet róla.

Nem mondj már kérlek ilyeneket.Lehet,hogy te vállalnád így,de az nem azt jelenti,hogy mindenki...

arról nem is beszélve,hogy a gyerek születése után szinte minden párkapcsolat meghal,millió kérdést tudnék linkelni,de nem akarok senkit sem ezzel fárasztani.

Csak ne mondj ilyet kérlek....

2011. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. 16 éves korom óta tudom, hogy szeretnék majd. Viszont azt is, hogy még legalább 10 évig nem, mert 23 éves létemre is rohadtul gyerek vagyok még. (:


Lány vagyok amúgy.

2011. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18/L vagyok Én majd szeretnék gyerek/et-/eket,de majd ha saját jövedelmem lesz,és már házas leszek,addig semmiképp sem!És mimimum 25éves korom után!
2011. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!