Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne felismerni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne felismerni az olyan férfiakat, különböző jó tulajdonságaikkal (pl, kedveskedéssel) próbálják elrejteni az igazi énjüket, vagy is azt, hogy valójában 'nőgyűlölők'?

Figyelt kérdés
Fel lehet egyáltalán ismerni őket valahogyan??
2011. dec. 1. 18:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nincs igazából olyan hogy kedves-normális-szép. Az emberek pont EZT nem értik meg!
2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

12-01 18:53



És akkor két idióta alapján messzemenő következtetéseket vonsz le.


„Én úgy tudom amik ilyen alapvető elvárások,hogy ne legyen papucs(ki szeretné,hogy az legyen?), udvarias legyen, de ne vigyen semmit túlzásba(mondjuk aki tisztában van önmagával, és képességeivel,az semmit nem fog túlzásba vinni) , és legyen határozott(ami amúgy azért fura, mert a határozottat egyébként mindenki kb úgy érti,hogy na most akkor rosszfiú, meg veri a nőt.holott egyáltalán nem ez a határozottság).”


Persze, de ha nem teszi, ami mondasz, akkor egy önző tahó, ha megteszi, akkor papucs. Ha határozott, akkor bunkó és elnyom, ha nem az, akkor puhap.cs. És még sorolhatnánk. De érdekes módon, ha valaki összeveri a nőjét, akkor az illető sosem fogja elhagyni, míg egy normális pasit az első gebasz után lekoptatja. Vajon miért?


„az aki valóban utálja a nőket azt nem kell felismerni, mert 1 perc alatt rá fogsz jönni! szerinted aki valóban utálja a nőket az nagy nehézségek árán kedves lesz velük? és miért? bazzz....”


Három oldalon keresztül azon szenvedsz, hogy vajon hogyan lehet felismerni, erre most kijelented, hogy egy perc alatt felismered? Akkor most hogy is van ez?

Amúgy pedig olvass utána Ted Bundy-nak. Egy nőgyűlölő sorozatgyilkos volt, aki jóképű volt, barátságos és kedves mindenkivel. Egyetlen hibája volt, hogy kinyírta a nőket.


A kérdést meg is lehetne fordítani: honnan tudom, hogy a nő azért van velem, mert szeret és nem használ ki anyagilag és érzelmileg, hogy nem hord le a hátam mögött mindennek.

2011. dec. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!