Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne felismerni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne felismerni az olyan férfiakat, különböző jó tulajdonságaikkal (pl, kedveskedéssel) próbálják elrejteni az igazi énjüket, vagy is azt, hogy valójában 'nőgyűlölők'?

Figyelt kérdés
Fel lehet egyáltalán ismerni őket valahogyan??
2011. dec. 1. 18:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező fordítva értelmezed a helyzetet. A srácoknak akikkel beszéltél a kedves volt az igazi énje. Az általad nőgyűlölőnek titulált énje pedig a sok csalódás hatására alakult ki, amit ti nők egy átlag kedves normális srácnak okoztok tudattalanul. Ez igazából nem nőgyűlölet, hanem panasz, ugyanaz, mint amikor ti azt mondjátok, hogy minden pasi disznó. Egyébként jellemző, az még véletlenül sem jutott eszedbe, hogy lelki trauma miatt ilyenek, ami TI okoztatok hanem alapból nőgyűlölők....
2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Kobudera ***** válasza:
Értem amit mondasz, de! Rengeteg bunkó van nemtől függetlenül, ám a rosszul kezelt kommunikáció nem azt jelenti, hogy nőgyűlölők, csak barmok. Önismereti hiányban szenvednek, bizonyos kérdéseid hatására megijednek, védekeznek. Ezt a fajta viselkedést otthon tanulták a szüleiktől, az ilyen esetekben Neked higgadtan el kell köszönni, vagy megteheted, hogy felnyitod a szemét ha értelmét látod. Bár szerintem egy netes beszélgetés alkalmával is kiderülhet sokminden, a gondolatvilágról. Jótanács, ne olyanokkal randizz akik csak tőmondatokat tudnak írni...
2011. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


Semmit nem tudsz,hogy miket írtak vagy mi volt a vita, és én miket írtam nekik. Nem is emlékszem, de annyit tudok, hogy a beszélgetéseket nem csak úgy lezártam. Ők nem akartak többet nyitni, vagy beszélgetni. Én segítettem rajtuk azzal, hogy ha akarják elmondhatják nekem. De nem akarták.


" Kedves kérdező fordítva értelmezed a helyzetet. A srácoknak akikkel beszéltél a kedves volt az igazi énje. Az általad nőgyűlölőnek titulált énje pedig a sok csalódás hatására alakult ki, amit ti nők egy átlag kedves normális srácnak okoztok tudattalanul. "


Ezt le sem kellett volna írnom, de ez nyilválvaló. A kedves az igazi énjük,volt. De hagyták magukat,hogy higyjenek a rosszaknak,akikben csalódtak.

A jó sokszor rosszal is jár, én már ezt tudom. Nekik is fel kéne dolgozniuk azt, hogy lehetnek csalódásaik. nekem is voltak, és lesznek is ahogy minden embernél így van,élete során.


". Egyébként jellemző, az még véletlenül sem jutott eszedbe, hogy lelki trauma miatt ilyenek, ami TI okoztatok hanem alapból nőgyűlölők...."


Egyébként jellemző, hogy valaki ilyeneket írjon.

Ilyenkor jut eszembe az, hogy ez most hátba támadás, vagy mi akar lenni?

DE igen, megkérdeztem, hogy miért gondolják úgy amit írtak..

vagy mi vezetett oda. Ha nem akarták elmondani, én nem erőltettem semmit, az úgy sem vezet semmi jóra.

2011. dec. 1. 19:12
 14/22 A kérdező kommentje:

"amit ti nők egy átlag kedves normális srácnak okoztok tudattalanul"


Ami ti nők"...hát elmondom,hogy nem csak MI nők, hanem TI férfiak is nagyon sok csalódást,és bántást tudtok adni a nőknek. :) De ez is olyan,hogy mindkét nemben vannak olyanok,akiket legszívesebben meg sem ismernénk, ha tudnánk,hogy milyenek valójában. Ezért kell a személyiségünket fejleszteni, hogy ne érjen váratlanul. Ezért lesz az, hogy valaki haraggal teli lesz. Engem is, ahogy másokat is, értek csalódások, de a személyiségem attól még megmaradt. Nem lettem férfigyűlölő, (feminista).

Meg lehet a véleményünk némely kategóriáról a nemeknél, de hidd el, amiket és ahogyan tálalták nekem az több volt, mint pofára esés. Gondolni sem mertem volna, hogy ezek most ők, vagy kikkel beszélek én most.

2011. dec. 1. 19:17
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyon fárasztók a nők, csomó elvárásuk van ami egyszerűen teljesíthetetlen: "legyen kulturált és visszafogott, de üssön is néha hogy ne legyen papucs", stb. Áh, sok hűhá a semmiért.
2011. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Egyébként akármit mondtam, és tényleg nyugodtan meg nem úgy, hogy na most vita legyen, normálisan mondtam dolgokat, amikre esetleg felnyithatom a szemüket, de nem. Csak mondták tovább a berögzült rossz gondolkodásukat. Semmire nem nyithatom ÉN fel a szemüket, már erre is rájöttem személyesen, hogy a dolgokra csak mi magunk jöhetünk rá. Akárki akármit mond, azok csak üres, jellegtelen szavak lesznek számunkra míg magunk nem kezdünk el elgondolkozni a dolgokon. Tudom, mert ugyanez volt velem is (önbizalomhiány miatt). De most már ,hogy én saját magam megjártam az utamat, sok mindenre rájöttem magamtól, amit most már elhiszek, de amíg nekem mondták mások anno nem hittem el,hogy az úgy is lehet..

Velük is ez a helyzet. Bárki akármit mondhat, nekik kell változtatni legfőképpen.

2011. dec. 1. 19:28
 17/22 A kérdező kommentje:

35%

Teljesen hülyeség amiket mondasz.


Én úgy tudom amik ilyen alapvető elvárások,hogy ne legyen papucs(ki szeretné,hogy az legyen?), udvarias legyen, de ne vigyen semmit túlzásba(mondjuk aki tisztában van önmagával, és képességeivel,az semmit nem fog túlzásba vinni) , és legyen határozott(ami amúgy azért fura, mert a határozottat egyébként mindenki kb úgy érti,hogy na most akkor rosszfiú, meg veri a nőt.holott egyáltalán nem ez a határozottság).

2011. dec. 1. 19:33
 18/22 A kérdező kommentje:

Én ezekről tudok. Amik szerintem alapvetően nem túl nagy elvárások . Mint ahogy azok sem,hogy a nőktől pedig azt várják el, hogy legyen normális, rendes és ne legyen rib&nckodó,könnyűvérű akin már a fél város átment.

Ezek szerintem nem túl nagy elvárások.


Jó persze most majd jönni fognak,hogy még ott vannak azok az elvárások,hogy legyen gazdag, legyen kocsija meg lakása meg stb.. Én ezeket nem veszem komolyan. És szerintem akik normálisak, nekik nincsenek ilyen elvárásaik. Csak azoknak akiknek amúgy is csak a külső, meg a pénz a fontos. Én ezeknek nem is akartam soha megfelelni. De szerintem sokan így vannak ezzel.

2011. dec. 1. 19:38
 19/22 Kobudera ***** válasza:

Most már nem értem a problémádat. Tulajdonképpen egy teljesen átlagos dologról írsz úgy mintha erről nem tudna mindkét nem. A pártalálás nehéz, de pont azért mert:

- Én hiába vagyok olyan amilyenre vágyok, ha nem fogadom el, hogy az nincs meg mindenkiben, és feszegetem a kis konzerveket is...

- Hiába vágyok olyanra amilyenre, ha én magam nem vagyok olyan amilyenre az olyan vágyik amilyen én...

Belső rendezettséggel nem kapkodsz, nem sietsz, tudod már, hogy nem kell mindenáron pár. Próbálkozol de csak lassan. Mellette élsz, éled azokat az élményeket amik boldoggá tesznek, lelki kulturális szempontból, és ha kell testi (maszturbáció vagy intelligens szerető, kinek mi.) Barátkozol, és nem kergeted a nagy Ö-t. Nagyon sok alkalmatlan van, és csak pár alkalmas akikből lehet a megfelelő... Ilyen az élet, de pont attól szép, hogy ha megtaláljuk akivel minden passzol akkor tudjuk, hogy olyan nem terem minden bokorban.

2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

szerintem kevered a dolgokat! ezen az oldalon rengeteg ember utálja a nőket! szóban! de akik itt ócsárolódnak azoknak a 99%- odáig lenne ha összejönne egy kedves-normális-szép lánnyal.

az aki valóban utálja a nőket azt nem kell felismerni, mert 1 perc alatt rá fogsz jönni! szerinted aki valóban utálja a nőket az nagy nehézségek árán kedves lesz velük? és miért? bazzz....

2011. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!