Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mégis mi? Barátnőm egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi? Barátnőm egyik napról a másikra teljesen megszakította velem a kapcsolatot, indoklás nélkül. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Én 21 éves srác vagyok, (volt) barátnőm 20.

Másfél éve együtt voltunk, nagyon jó volt a kapcsolat, én legalábbis úgy éreztem, hogy nincs semmi nagyobb probléma... Szeretem, úgy éreztem ő is szeret, igyekeztem mindig boldoggá tenni. Nem panaszkodott nekem semmiről. Egyetemisták vagyunk, heti 2-3-szor találkoztunk.


Kedden találkoztunk délután, és megbeszéltük, hogy este msn-en beszélünk. Este nem találtam msn-en, de hát gondoltam fáradt, tanul, stb. Másnap délelőtt felhívtam, nem vette fel. Napközben többször is próbálkoztam, kicsengett, de semmi. Neten sem volt fent sehol. Kezdtem aggódni, ezért felhívtam az egyik lakótársát is (2 lánnyal lakik egy albérletben), ő azt mondta hogy még órája van. (De ismerem az órarendjét, tudom, hogy nem volt órája.)

Egész nap nem vette fel a telefont, már tényleg aggódtam, megint felhívtam a lakótársát, hogy tud-e valamit róla. Azt mondta, hogy már otthon van (fellélegeztem, hogy nem esett baja), de nem akar velem beszélni.

Nem tudtam mire vélni a dolgot, de aznapra hagytam, késő volt már... másnap ugyanez - egyszerűen nem vette fel a telefont. Délután elmentem az albérletükhöz, hogy mégis mi baja van, a lakótársa nyitott ajtót, és mondta hogy menjek el, mert barátnőm nem akar látni. Kérdezősködésemre rámcsukta az ajtót.


Másnap elmentem barátnőm egyeteméhez, ott láttam egy pillanatra, de nem azon a kapun jött ki, ahol számítottam rá, és egyből felszállt egy villamosra.

Pénteken egész nap az albérletüknél álltam (közben persze próbáltam minden ismerőst kérdezgetni, hogy nem tudnak-e valamit), haza is érkezett - elkezdett velem kiabálni (!), hogy menjek innen, ne zaklassam, meg hogy sikítani fog és kiabálni, hogy a szomszédok meghallják stb.


Ledöbbentem, eljöttem onnan, azóta nem kerestem, és ő sem engem.


Egyszerűen nem értem. Csak egy dolgot tudok elképzelni: valakitől olyan híresztelést hallott, hogy megcsaltam őt, vagy valami hasonló rossz dolgot rólam? Vagy mégis mi változott meg egyik napról a másikra, MÁSFÉL ÉV után? Neki van valakije, de akkor kedd délután még miért volt (látszólag) minden rendben?


Érti ezt valaki?? Napok óta alig alszom valamit, csak mondaná az okot hogy miért lett vége, de ez így kezd elviselhetetlenné válni..


Ötletek, hogy mi lehet ez, és mégis mit tegyek??


2011. dec. 4. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Igazából rendes gyereknek látszol... Hány évesek vagytok, mondjuk egyetemista akkor nem 16 éves agyi szinten kellene állnia. Igazából szakításnak vehető ez, de

1, szakítani akart már veled és így oldotta meg ami nem valami értelmes emberhez illő...

2, megcsalt téged és szépen megvezetett majd amikor elég nagy volt a ló alatta (másik csávó) téged eldobott mint egy tárgyat


A 2. pontnál jeleket nem vettél észre, esetleg fikázott, flegmázott veled??

Sajnállak, de ilyen világ van gerinctelen patkányok az emberek Én is nagyot csalódtam nem olyan rég egy lányban...


22F

2011. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Remélem megoldódik, nekem is rendesnek tűnsz.. Megérdemled, hogy legyen egy rendes barátnőd. Ha ő nem a megfefelő, akkor jobb, ha előbb derül ki, mint később.. Hogy tovább tudj lépni minél hamarabb.
2011. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hát vagy rosszat hallot rólad, de még az is lehet h megerőszakolták, és nem meri elmondani..:S valahogy próbálj beszélni vele, pl asulijában menj oda ahol orája lenne...
2011. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
22F(96 %-osnak): Nagyon örülök, hogy azt írtad, hogy gerinctelen EMBEREK" és nem azt, hogy gerinctelen NŐK. Köszönöm. :)
2011. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Esetleg valami kiderült azóta?
2012. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Télleg kérdező miújság azóta? Hogy vagy?
2012. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy érdeklődtök. Bocsi, hogy nem írtam fejleményeket de olyan sűrű/irreális/furcsa volt az az időszak, hogy el is felejtettem hogy kiírtam ide.


Utána kb egy héttel beszéltem vele, bőgve jött hozzám, hogy bocsánat, hogy ilyen szemét módon intézte, de hogy ő már régebb óta szakítani akart, csak megjátszotta hogy boldog velem, mert reménykedett hogy újra szerelmes lesz, és együtt maradhatunk... Aztán egyik nap besokallt (azt nem mondta, mitől), és már nem akart velem találkozni, de fogalma se volt ezt hogy mondja el nekem, pánikba esett, és azt hitte hogy így lerázhat (??) és elkerülhetjük a beszélgetést....


Hát kb olyan volt, mintha pofán vágtak volna, ő is teljesen össze volt zavarodva, én is, ezért kb öt perc után elköszöntünk egymástól és vége a kapcsolatnak. Eléggé kivoltam utána, de annyira azért nem szenvedtem, mint gondoltam, biztos azért, mert ezalatt az 1-2 hét alatt eléggé kiábrándultam belőle.


Azóta nem tartjuk a kapcsolatot, de úgy hallottam, úgy barátja van. Nekem még nincs barátnőm, de rajta már túltettem magam.

2012. jún. 11. 15:40
 18/18 anonim ***** válasza:

Tegnap tegnap 13:07-es vagyok


Hát örülök hogy jobban vagy télleg :) Ami a lányt illeti elég gerinctelen volt veled. Na mind1 a lényeg h jól vagy :) Jól is teszed nem is kell már vele foglalkoznod! Majd lesz neked is barátnőd sokkal jobb mint ő volt!

2012. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!