Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt elfogadni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni vagy feldolgozni, h a számomra tökéletes férfi azért lemondott rólam, mert "rosszkor születtem"?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 hónapja nem láttuk egymást (azóta néhányszor rám írt,közel 1 évet voltunk együtt),de még mindig sokszor csak sírok és vissza akarnám kapni mert én tényleg szeretem és bármennyire fiatal is vagyok vele eltudtam volna képzelni a jövömet.És ezt így el is mondtam neki de ő mégis elhagyott és inkább a korabeli,közelbeli exét választotta helyettem.És igen voltak problémáink(megcsalt),de megbeszéltük és ugy tűnt ,h a kapcsolatunk ezekután jobb lett mint előtte(mondta h egyre jobb velem minden,és több időt is volt nálam)..Pont ma van az a nap amikor először lefeküdtünk és folyamat megint kattog az agyam és magam alá kerültem,2 hónapig tudtam magam tartani de már valahogy nem megy.Tudom,h bolond vagyok és jobbat is érdemelnék de vmiért csak Ő kell és nem tudom elfogadni,h azt mondogatta folyamat,h ha korban közelebb lennénk egymáshoz akkor én lennék neki a tökéletes;és h nem tudom megváltoztatni a nézetét mert szerinte sok ez a 13 év neki..

Szívem szerint írnék neki,h még szeretem,de ha most van kapcsolata vagy boldog akkor nem szeretnék belekavarni,ugyanakkor azt is tudom,h ha Ő is annyira akarna engem akkor itt maradt volna velem.nem tudom mi lenne a helyes megoldás mert még mindig szerelmes vagyok.

Hozzáteszem,h nem kapcsolat függő vagyok vagy félek a magánytol mert nem mindig is jol megvoltam egyedül,1 szakítás se tett még ennyire maga alá amíg nem jött Ő.és hiába probálkoznak más pasik,elbeszélgetek velük,és vannak akik kedvesnek is tűnnek de nem akarom őket átverni,h csak búfelejtőnek használnám őket,miközben legszívesebben mással lennék,mert nem érezném fairnak.


2011. dec. 6. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igazából én sem értettem miért nem tudok egy férfivel sem jól el lenni, miért zárkózok el.


De amikor jött a barátom... vele sosem voltak gondjaim, neki mindent bátran elmondhattam, és szexnél is... nem értettem. Hogy tudott így megváltoztatni.

22/L

2011. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)

és én is ugy gondolom,h nem csak a nőn múlik,h épp milyen az ágyban ,hanem ahhoz kell 1 olyan pasi is aki kihozz belőle bizonyos dolgokat..


ő már az első randin észrevette,h nem leszek 1 egyszerű eset volt is h felhozta h néha olyan fura vagyok.és eljött ugye az első szex és akkor természetesen tul sokat nem tudtam "vadulni" mert az egész kb 5 percig ha tartott,kicsit csalodás is volt nekem.aztán rá 5 napra elment 1 hónapra és akk történt ez a megcsalásos dolog amiről én még konkrétan nem tudtam mikor visszajött.aztán utána ujrakezdtük és megprobálkoztunk megint a szexel és ez már sokkal-sokkal jobb volt mint az első és ő is bevallotta h egyre jobb még ez is velem..aztán így folytatodott tovább de sokszor levolt sérülve és így alig lehetett bármit is csinálni.de sosem kért semmit az ágyba ,ugy tűnt minden jó kivéve azt h őt nagyon zavarta,h nem tudok elélvezni,de ezt én már az elején közöltem is vele,h ne lepődjön meg.és egyre jobban kinyíltam vna erre meg szakított.ugyh ugy érzem h ha több időt,többet vagyunk egymással szex terén is akkor jobban kinyílok mert volt előtte egy 2 éves kapcsolatom és ott tényleg sok mindent kiprobáltunk.

amugy igen vannak képek.:)

2011. dec. 6. 14:24
 13/20 A kérdező kommentje:

meg állítása szerint a belsőm is rendben van szóval azt mondta mindig h aranyos vagyok,tündér kész főnyeremény sőt,h soha nálam szebbet jobbat nem érzett,csodálatos Nő lesz belőlem,csodálatos vok stb...

viszont volt 1 hatalmas veszekedésünk még nagyon az elején amikor kicsit megbántottam,utánam jött 2szer is de fel volt huzva és közölte h neki 1 nőre van szüksége én meg a korombol adodoan még csak lány,csajszi vagyok

2011. dec. 6. 14:37
 14/20 anonim ***** válasza:

tegnap 14:37


Ezt az egész "mondta" dolgot vedd úgy h az igazságot mondta és nem a valóságot! Az igazság az az hogy egy új passat ilyen meg olyan jó és szép és bármikor elfogadnám, de a valóság meg az h nekem egy Maserati Quattro Porte kéne amiről nem kell beszélni!


Szép vagy, jó vagy de ő nem mondta ki h neki milyen nő kell, és h te nem vagy olyan!


Amúgy meg a szex általában egy kapcsolatban az elején felfelé ível aztán pedig leszálló ágba kerül. Ti a felfelé íven lehettetek, de az alacsonyabbról indult és nem emelkedett úgy ahogy azt ő szerette volna!


Az első 5 perc meg az mutatja h a csávó se valami top az ágyban! :S


Priviben adsz linket a képeidhez? :)

2011. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

épp ezért mondom h 5 perc alatt én se tok csodát művelni,de vmilyen szinten megnyugtatott mert ebből arra következtettem ,h akkor az elején legalább nem csalt meg..

a megcsalásra is onnan jöttem rá h ugye 1 honapig nem taliztunk majd lefeküdtünk és viszonylag sokáig bírta...

és tudom,h tényleg felfelé iveltünk és,h ez még idővel lehetett vna sokkal-sokkal jobb is...

2011. dec. 7. 15:28
 16/20 A kérdező kommentje:
azt h érted h az igazságot mondta és nem a valóságot?
2011. dec. 7. 15:31
 17/20 anonim ***** válasza:

tegnap 15:31


Azt jelenti h ami szépet és jót mondott az mind igaz volt, de nem mondta el h őneki ennél több kell, vagy más. Erre írtam az autós példát!!!


Szóval van linked a képeidhez? :)

2011. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm neked.:)
2011. dec. 10. 09:48
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 09:48


Nincsmit, de nagyon kíváncsi vagyok mert elültetted bennem. :) Megnézhetem a képeidet?

2011. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén,h nem szeretném felfedni,h hogy nézek ki vagy h ki vagyok..lehet,h épp 1 ismerősőm vagy v bármi..:S
2011. dec. 12. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!