Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kezdhetünk járni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdhetünk járni a tanárommal?

Figyelt kérdés

A történet úgy szól, hogy a tanárom egy éve elkezdett velem beszélgetni privátban. Nyilvánvaló volt, hogy bejöttem neki. Elkezdtünk beszélgetni, és fülig szerelmesek lettünk egymásba. Ezt viszont nem mondtuk meg a másiknak, csupán tettekkel, gesztusokkal, félreérthető utalásokkal hoztuk a másik tudtára. Ebben a hónapban, a 11. hónapban összeszedtem magam, és félrehívtam óra után. Megmondtam neki, hogy belészerettem. Erre ő azt mondta, hogy sajnos nincs abban a társadalmi helyzetben, hogy ő nyilatkozzon az érzéseiről, majd ballagásom után beszsélgethetünk a dolgokról. Mondtam neki, hogy legalább adjon egy támpontot, hogy akkor várjak-e rá több évig. Erre is azt felelte, hogy erről nem beszélhet. Úgyhogy most kétségekben vagyok, de nyilvánvaló, hogy szeret és nagyon szeretne velem lenni. Mondta, hogy ő nem tesz soha semmi törvénybe ütközőt. Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha elballagok, és már nem a tanárom, akkor hivatalosan is szabályos, ha együtt vagyunk? Akkor már nem állhat semmi közénk? És nem befolyásol semmit, hogy valaha tanított?


Előre is köszönöm :)


2011. dec. 7. 21:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Sztem 26 éves férfi nem tud lelkileg mit kezdeni egy 18 évessel, csak fizikai kapcsolat lehet, legalábbis az idősebb oldalról.
2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
5%
Én 21 éves fiú vagyok, de még nekem is kis p*csa egy 18 éves
2011. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
nem kizárt, hogy amikor elkezdtünk beszélgetni, akkor még csak szimpatikus voltam neki, de annyit beszéltünk és annyira hasonló emberek vagyunk, hogy megtörtént. ez biztos, nem csak szimpátiáról van szó, különben miután elmondtam neki mit érzek, békénhagyott volna, nem pedig azóta egyre jobban mutatni az érzéseit
2011. dec. 7. 21:48
 14/26 anonim ***** válasza:
ha 18 éves vagy akkor miért kéne több évig várnod rá??? hiszen ha jogilag már semmi nem köt a sulihoz azt csináltok amit akartok... előbb viszont lényegében még hozzád sem érhet ...
2011. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
19 éss fél évesen érettségizem
2011. dec. 7. 22:01
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Azért a kedves 21 éves fiú válaszolónak is lenne mit átgondolnia az életben... Egy embert nem a kora felől kell megítélni. Lehet egy 30 éves ember is felelőtlen, de lehet egy 17 évesben is annyi felelősség érzet, mint egy érett felnőtt emberben.


És az, hogy 21 évesen kinyilvánítod hogy egy 18 éves lány számodra kis p*csa, csak téged minősít! ;)

2011. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Te már csak tudod, amúgy meg 14 év a korhatár, egy 14 éves csajt már akár egy 52 éves csöves is dughat ha a csaj is akarja. Szal az hogy nagykorú vagy, vagy nem az semmit nem jelent
2011. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem a felelősségről van szó, úristen!! Csak annyi hogy nem tudok azonosulni lelkileg egy 18 éves csajjal, akinek még az a szint hogy facebook-on linkelgeti a cipőkről a hivatkozásokat:D
2011. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Te sem értesz, úristen...!

Attól mert facebook-on lájkol egy cipős oldalt, még SEMMIT nem tudsz róla. Ha napi szinten csinálja ezt, akkor más a helyzet, de akkor sem kell minden 18 évest lep*csázni. Ez csak egy eset a sok közül, de ezen kívül sok olyan van akivel tudnál egyesülni lelkileg, ha akarnál.

2011. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden 18 éves lájkol cipőket,viszont van,aki 30 évesen is ezt csinálja.Ehhez mit szólsz 40%-os okostojás?

Ha esetleg érdekel,én fenn sem vagyok ilyen szaron.

2011. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!