Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kiheverni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiheverni egy iszonyat nagy csalódást?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a párom a kapcsolatunk alatt rengetegszer hazudott..

Távkapcsolatban éltünk, én megbíztam benne az első pillanattól, viszont nem kellett volna! Havonta egyszer-kétszer találkoztunk, de ő ez idő alatt találkozgatott másokkal is, megcsalt, átvert, a barátai falaztak neki, mindeközben szemrebbenés nélkül az arcomba hazudott. Telefonba is mondogatta, hogy szeret és hiányzom, miközben egy másik csajjal töltötte el éppen az időt.

Gusztustalan és hányni tudnék tőle, de nagyon szerettem és nem tudom elfelejteni egyik napról a másikra, nagyon hiányzik a sok bunkósága ellenére is és nagyon fáj ez, rosszul viselem, kb élni sincs kedvem.. Sokszor csak ülök órákon keresztül a fotelban és nézek ki a fejemből..

Valakinek valami tipp, akivel hasonló dolgok történtek? Szívesen olvasnám a tapasztaltabbak túlélő tanácsait, nem akarom a karácsonyt is sírással tölteni.. :(


2011. dec. 8. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Kihevered.

Család, barátok, elfoglaltság. Ne maradj egyedül.

2011. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb felejtő technika:

Írd össze egy lap egyik oldalára mit szerettél benne, a másikra, hogy mit utálsz most.

Menj el bulizni, foglald le magad, ha eszedbe jut, tereld el a gondolataidat.

Vagy

idd le magad és nézz romantikus filmeket.

2011. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idő...közhely,de (szerintem)így van. Idő kell,hogy feldolgozd,elfeledd a fájdalmat és idő kell,hogy megint tudj bízni valakiben.

21L

2011. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig sírj, amikor érzed, hogy sírnál...Ez a legjobb módja a túlélésnek. Majd jöhetnek a barátok, barátnők, nekik is nyugodtan sírhatsz. Ha meg egy kicsit megnyugodtál már, szépen keresgélsz magadnak egy különb partnert, de ha lehet, már ne távkapcsolatit.
2011. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok a ribancpasi. Próbáld meg lefoglalni magadat h ne maradjon időd töprengeni.
2011. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor is hűtlenkedett volna, ha nem távkapcsolatban éltek.Tudom, hogy téged ez most nem vigasztal, de akivel félrelépegetett azt pont úgy átejtette, mint téged. Sok érzelmet vittél ebbe a kapcsolatba, és ha bánkódsz miatta még több energiádat felemészti. Tereld el a gondolataidat egy másik irányba, szórakozz, éld az életed.
2011. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig gondolj arra,mielőtt nekikeserednél,hogy vajon egy ilyen ember megérdemli-e egy érző szívű lány szeretetét,szerelmét?A válasz mindig nem lesz,tehát nem érdemli meg,hogy ezen rágódj,hogy könnyeket ejts miatta,akkor is megcsalt volna,ha éppen együtt éltek,mert aki ilyen fajta,azt viszi a vére.Az ilyenekbe meg kár belehabarodni,csak élvezni kell,míg tart,aztán mehet a levesbe,ha kiderül,hogy disznó.Ezen kb. ilyen könnyen kell túllépni,mint ahogy leírtam,méghozzá úgy,hogy megutálod,hogy folyton arra koncentrálsz,mikor és hányszor bántott.

Igen,tudjuk,milyen,tudjuk,hogy jóképű,hogy kedves volt,hogy szépeket mondott,hogy Te voltál az egyetlen Nyuszikája,stb...DE!Mindez nem változtat a a tényen,hogy Ő egy f@szkalap.Hidd el,egy kis rutin,és élből kifogod szűrni az ilyen csávókat,és eszedbe nem fog jutni,hogy beleszeress.

2011. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!