Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek szerint ciki, ha valaki 16 éves létére nem jár pasival, hanem a tanulás is fontos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok stréber, bár sokan mondják a jegyeim miatt, és nincs pasim. Nem vagyok ronda lány, mégsincs senkim...
2011. dec. 10. 00:32
1 2
 11/19 93Mumus ***** válasza:
tanulás mellett is lehet pasizni
2011. dec. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nekem az a srác, a suli menője nem tetszik..és mert nem jövök ne neki, megismerni megismerhetne...-.- am meg, engem nem zavar, h nincs pasim..semmivel sem jobb, mintha lenne egy facebook kapcsolatom, vagy egy srác, aki a szexre megy...
2011. dec. 10. 01:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Mert egyes emberek hülyébbek mint a sok évi átlag. Pasid pedig azért nincs mert nem teszel érte.
2011. dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy van e pasid nem a tanuláson múlik. Az, hogy órán figyelsz és délután mielőtt elmész barátnőzni megírod a leckéd aligha kizáró ok egy fiúnál. A gond lehet mégis a külsődben vagy ami nem azt jelenti hogy ronda vagy hanem pl. az öltözködésed lehet nem túl jó vagy ilyesmi.

Figyelj oda a megjelenésedre, már felvehetsz magassarkút, nem a legbrutálisabbakra kell gondolni, meg csini ruhák, kis smink stb. Ilyeneken múlik, hogy menő lehetsz e nem azon hogy van e leckéd.

2011. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia! ne foglalkozz az irigykedő(pont azért mert te még a normális,lányok kategóriába tartozol)olcsó kis ribikkel,azért csinálják,mert azt hiszik menők,meg felnőttek,érettebbek,csak mert pasiznak és kefélnek,holott pont az az érett aki tudja mikor van itt az ideje a kapcsolatnak és a szexnek és ez nem 13-16 évesen van.Jól csinálod,tanulj,sportolj barátnőzz,nem maradsz le semmiről ha még nem pasizol,meg nem fetrengsz hétvégente részegen,és még szűz vagy,sőt becsülendő.Ha majd találkozol egy sráccal,aki nagyon tetszik összejöttök,becsülni fogja,hogy nem ment át rajtad egy focicsapat,és ő az első minden tekintetben,azokkal meg ne törődj akik azt hajtogatják,ciki,meg hogy nem éled ki magad,ők nem tudják mik a valódi értékek,és a kiélés nem azt jelenti,hogy már nagyon fiatalon igyanak,cigizzenek,bulizzanak pasizzanak,szexeljenek és nem is arról hogy minél több emberrel lefeküdjenek,járjanak.
2011. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól gondolkodsz:) Ne foglalkozz a többiekkel!
2011. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra! Tudod a mai világban sajnos az a menő ha egy 16éves lánynak már 15-20pasija volt és az összes megdugta.. Nekem most évesen van az első komoly kapcsolatom a barátommal.:) És ő a második barátom,a 16év alatt..
2011. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*16évesen
2011. dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, a kettő vastagon nem zárja ki egymást. Attól, hogy valakinek fontos a tanulás, egyáltalán nem kell elzárkózni a pasiktól, buliktól. Nálunk is mentek a bulik (osztályszinten is, jó volt a közösség), sokaknak volt kapcsolata, hosszú éveken át tartó, s 90% fölött volt az egyetemre való bejutás aránya. Én is jártam hétvégente bulizni, végig volt párom a középiskola alatt, s nem esett nehezemre a kitűnő érettségi és az orvosi egyetemre való felvételi.

Szerintem itt azzal van a gond, hogy egyrészt agyhalott a környezeted, másrészt te is növeled a stréber sztereotípiát azzal, hogy a tanulást hangoztatod. Legyél velük barátságos és kedves, menj el velük ide-oda, az, hogy te tanulsz is mellé, nem fogja őket zavarni ezek után.

2012. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!