Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Otthon anyukámmal folyton veszekszünk. Rosszul tanulok, zárkózott vagyok, mindenkivel összeveszek, flegma vagyok stb. Ő a kamaszkoromnak tulajdonítja én pedig... NEKI! Egy fiúnak az osztályból aki helyes szép szőke... és szeretem. De ő mást szeret, és én ezt úgy tudom elviselni hogy...sehogy. Nem eszem, teljes letargiában vagyok, mindig rágondolok, és mikor meglátom a lánnyal...sírva fakadok. De ezt anyunak nem mondhatom meg! Nem, nem....NEM! Sajnálom de ez lehetetlen. Annyira szeretem őt és egyben félek is tőle. Még csak nem is chatelünk pedig az osztálytársam!!! Egyszeűen nem is tudnék vele. És néha van olyan pillanat amikor összemosolygunk és azt gondolom na akkor szeret? De nem. Nem szeret. És én meg bunkó vagyok vele amikor megszólít nem tudom miért. Mert fáj hogy ilyen. Fáj hogy nem érzi azt emit én érzek iránta, azt a ... szerelmet. KÉrlek segítsetek...MIT TEGYEK?? :(
2011. okt. 29. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szépen versesen írtad le a kérdésedet irodalomból kapsz tőlem egy 4-est.
2011. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el anyukádnak.

Volt (van is) reménytelen egy szerelmem. Anyumnak nem beszéltem róla soha, de nagyon szenvedtem. Tudta, látta rajtam, és ő is kamaszkori szeszélynek tulajdonította. Aztán egy nap elegem lett mindenből, és elmondtam neki mindent.

Tudni kell, hogy sose volt igazán bensőséges anya-lánya viszonyunk, de nagyon megértő volt. Az után jobban tudott kezelni.

2011. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogy adjam elő neki?? Ő ezt ilyen kamaszkori "aranyos" szerelemnek fogja minősíteni. Vagy elküld pszihológushoz...Hátt azt meg nem nagyon szeretném! 1.válaszoló: öhm,, hát nem ezt akartam elérni az írásommal...:/
2011. okt. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!