Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èn 14 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èn 14 éves lány vagyok a barátom 17 éves nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Vagy is hát a barátom mindjárt 18 éves!Nagy a korkülömbsèg??
2011. dec. 11. 18:02
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
és ez miért van? próbálj hozzá közelebb kerülni!
2011. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Hát anyám a bátyámat sokkal jobban szereti mint engem!!
2011. dec. 11. 19:57
 13/50 anonim ***** válasza:
Akkor ezért vagytok 4-esbe, mert ezt gondolod...
2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak !
2011. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
Nem gonfolom hanem tudom!!! Anyám ezt a szemembe mondta!!
2011. dec. 11. 20:16
 16/50 anonim ***** válasza:
60%

"megbeszéltük, hogy nem lesz szex" kis naiv..

Ugyan már.. nekem ne magyarázza meg senki, hogy egy normális 18 éves srác majd pont egy éretlen kis 14 évessel találja meg a boldogságot. Könyörgöm.. neki testi vágyai vannak, neked pedig feltehetően akkora melled van mint egy izmosabb férfinek és még csak most pelyhesedik a p*ncid.. Oké, én megértem, hogy szeret meg megígérte, de bizisten beállok szerzetesnek, ha nem fűz meg valami hülye dumával 1-2 hónapon belül, és nem d*g meg.

2011. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Kössz a választ!!! De nem kioktatást kértem!! -.-"
2011. dec. 11. 21:42
 18/50 anonim ***** válasza:
48%
Még fel sem tetted a kérdést és már hazudsz! Te még kis hülye gyerek vagy! Gyökér az a pasi is aki szóba áll veled!
2011. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Elmehetsz ám a b***s p*****a!! -.-"
2011. dec. 12. 14:08
 20/50 anonim ***** válasza:

" "megbeszéltük, hogy nem lesz szex" kis naiv..

Ugyan már.. nekem ne magyarázza meg senki, hogy egy normális 18 éves srác majd pont egy éretlen kis 14 évessel találja meg a boldogságot. Könyörgöm.. neki testi vágyai vannak, neked pedig feltehetően akkora melled van mint egy izmosabb férfinek és még csak most pelyhesedik a p*ncid.. Oké, én megértem, hogy szeret meg megígérte, de bizisten beállok szerzetesnek, ha nem fűz meg valami hülye dumával 1-2 hónapon belül, és nem d*g meg."


Úgy gondolom ebből a válaszomból lelehet szűrni, hogy vajon nagy-e a korkülönbség vagy sem, ha neked nem jött le és szerinted ez csak egy kioktatás ami nem foglalja magába a választ, akkor inkább menj vissza barbiezni..

2011. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!