Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èn 14 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èn 14 éves lány vagyok a barátom 17 éves nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Vagy is hát a barátom mindjárt 18 éves!Nagy a korkülömbsèg??
2011. dec. 11. 18:02
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Valahol meg kell húzni a határt. Én azt mondom, hogy általános iskolában ne pasizzon. Én is középsuli végén kezdtem el csajozni így akkor már neki is meg lesz engedve. Ekkor 15-16 éves lesz. Persze egy dolog hogy mit akar a szülő és mit akar a gyerek, de a szülőként ezt én is másképp élem meg mint a tizenévesek. Akkor én is önzésnek és rosszakaratnak éltem meg, most pedig belátom, hogy a szüleim csak jót akartak nekem hiszen a szülő - általában - a gyerekét szereti a legjobban és én is csak jót akarok neki...
2011. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Mondjuk igaz,hogy fiatal vagy hozzá..de szerintem meg nem nagy korkülömbség..vannak ennél nagyobbak is!:D

csak na.. szeressétek egymást :)

2011. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Fehersrac csak azt nem értem, ha apuka vagy akkor miért van a felhasználó nevedben az, hogy srác? Na mindegy. Megértem a tiltást, de eel nem értél el semmit se. Amúgy meg pont a közép suliban fognak dugni a lányaid kitudja kivel. Eltiltod a szerelemtől ezért vágyni fog rá abban az időszakban és naív lesz. Persze ribancot se nevelhetsz. Na de egy járás miért bűn? 14 évesen is? Beszélt valaki szexről? Ha elakarjuk kerülni, hogy a lányunk fiatalon szexeljen akkor úgy kell nevelni és nem eltiltani a pasiktól. Szerintem a tiltás a legszánalmasabb dolog.
2011. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

A srac azért van ott, mert 15 éve ez a felhasználónevem és az emailcímem is, de azért neked ezt is elmagyarázom....

nincs azzal semmi gond, hogy nem értünk egyet, mert más korosztály. Meglátásom szerint viszont ha "szabad kezet" adok a lánynak az sem jó. Nőnek fel a rokonságban olyan fiúk és lányok akiknek semmit nem tiltanak... Tudnék mesélni.

Ezt szeretném elkerülni, hogy az ő sorsukra jusson, lehet hogy rosszul csinálom, de a rossz példa előttünk van és azt nem szeretnénk megélni amit ők a szabados nevelés miatt átéltek... Lehet nem egyetérteni, szabad... Na de sz@rozni - lásd töröl bejegyzésed - azt nem...

2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Jaaa.. Az ilyen 14 éves nem szexelünk csak járunk hozzáállást meg már ismerem. Itt az oldalon is naponta vannak az olyan "Megvolt az első szex, tizenpáréves vagyok, nem védekeztünk lehetek-e terhes" című kérdés... Na ezt szeretné elkerülni. Lehet, hogy rosszul, de jobb ötletem nincs...
2011. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagy korkülönbség:)
2012. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
neeeeem
2012. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj sincs azzal ha valaki 14 évesen szerelmes. Attó mert a barátja 17 éves, még nem csak és kizárólag az lehet a célja hogy megfektesse a kérdezőt. Miért ne szerethetné? Itt gyiken annyi olyan ember van, akik huszon akárhány évesek, soha életükben nem volt senkijük, és itt osztják azokat akiknek már 14 évesen igen, még ha nem is feküdtek le. És már megy is a r*bancozás. A való életben (tehát nem itt ezen az oldalon!) nézzetek már körül, hány 18-19 éves boldog azzal a párjával akivel 14 évesen jöttek össze. Mert én sok ilyet ismerek. Jó példák erre a szüleim, anya 15 évesen jött vele össze (apa 21 volt!) és most, 32 évnyi házasság után is boldogok. És mondom, gyiken kívül sok ilyen ember van.

Kérdező, szerintem nincs ezzel baj, nem olyan nagy a korkülönbség. Ha te elég érettnek érzed magad hozzá, és szeretitek egymást, ne törődj másokkal :)

2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Köszöönöm! :) Most nem fényezni akarom magam de többen is azt mondják h nem nézek ki 14-nek hanem olyan 16-nak agyilag,beszéd ügyileg!! :))
2012. jan. 15. 17:50
 50/50 anonim ***** válasza:

Elmondom az én álláspontomat:

Nekem 14 évesen volt először barátom, ő 15 éves volt, a mi "szerelmünk" nem állt másból, mint parkban ücsörgésből meg kacsaetetésből és csomót beszélgettünk, mászkáltunk, csókolóztunk, kb ennyi.

Jártunk kb egy fél-egy évig, akkor pettingeltünk, anyukámnak nem mertem elmondani, szóval átmentünk hozzájuk, mert az ő szüleinek mindegy volt.

Szexelni nem akartam vele, azzal vártam még jó pár évig, de naivitás azt gondolni hogy egy fiatal lánynak 13-15 évesen még ne lennének vágyai vagy szexuális irányba vagy csak úgy amúgy a szerelemre. Volt, aki az én koromban abszolút nem akart ilyesmiket, de én igen. Nem meséltem el senkinek, nem azért csináltam, hogy menő legyek, barátaim se tudták, hanem VÁGYTAM rá.

Az én szüleim sosem azt mondták, hogy semmit nem szabad, hanem, hogy szerintük mivel miért érdemes várni, és mindenről felvilágosítottak. Én nem bántam meg a szüzességem elvesztését, soha nem kockáztattam "majd kiveszi" módszerekkel, mindennel tökéletesen tisztában voltam, azért mert nekem mindent normálisan elmondtak. Ezért én hálás vagyok a szüleimnek, hogy nem ilyen spártai módszerrel "A lányok 25 éves korukig rá se nézzenek másra, mert nem jött el az ideje" neveltek, mert ennek semmi értelme, a családapának is üzenem, hogy mindent mondjon el a lányainak tabuk nélkül, és javaslatokat tegyen, de ne tiltson.

A kamasz rafkós "állatfaj" bármit összehoz/hazudik magának, a szülők csak néznek, hogy az ő gyereke soha, aztán meg...


Kérdező, lehet, hogy sok, lehet, hogy nem. A sráctól függ. Van olyan 18 éves srác, aki már érettebb, nem vágyik korodbéli fiatal lányra, mert gyerekes számára, nem a szex miatt, mentalitás miatt, és van olyan, aki későn érő típus, ezért jól kijön egy fiatalabb lánnyal, pont ezért. A szexhez pedig két ember kell, tehát mindegy mit akar ráerőszakolni egy srác, ha abban nincs benne, akkor nem tud mit csinálni - legálisan. De azért ne élj álomvilágban, egy kamaszsrácnak vannak vágyai, mindegy mennyire szeret, és gondolatban már legalább 1000x lefektetett, de ha tényleg szeret, akkor vár rád annyit, amennyit akarod. Ez a különbség.

20L

2012. jan. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!