Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èn 14 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èn 14 éves lány vagyok a barátom 17 éves nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Vagy is hát a barátom mindjárt 18 éves!Nagy a korkülömbsèg??
2011. dec. 11. 18:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
A szexfüggőség, perverzség, elmebetegség nem korkülnbséggel jár! Ahogy nem minden tolvaj csak zsidó lehet. Hülyeség arra támaszkodni, hogy az idősebb férfiak csak dugni akarnak fiatalokkal. Ezek a dolgok személyiség függőek. Én 23 évesen jártam 16 éves lánnyal és nem szex miatt! Aki perverz az perverz! Aki hűséges és őszínte az nem lép félre! Tanuljátok már meg, hogy nem a korkülönbséghez köthető. A bizalom amin alapszik. Aki 14 évesen rossz élményt szerzet egy 20 éves sráccal az nem biztos, hogy másik 20 évessel is úgy fog járni.
2011. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

én még régebben írtam ehhez a bejegyzéshez. Én voltam a 4# 7# 9# stb.

Az előttem lévő 31#-s kommentelőnek teljesen igaza van! azt hiszitek h ha már 1 ember át baszott az életben akkor az összes többi is átfog.. én nem vagyok optimista inkább pesszimista vagy realista de azért álljon meg a menet. a 29#-s kommentelőre meg inkább nem mondok semmit..De inkább mégis. Hát azért a 14 és a 17 év teljesen más mint a 14-20. bátyám ki is nyírt volna. 14 évesen még általános iskolás vagy, ő meg 20évesen már főiskolás vagy egyetemista esetleg már dolgozik.. és attól függetlenül h téged 2x basztak át az nem azt jelenti h minden pasi ilyen hanem h kis naiv vagy és látják rajtad h ezt meg lehet csinálni.

2011. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Végre , köszönöm az értelmes válaszokat!!! :)))
2011. dec. 23. 12:31
 34/50 anonim ***** válasza:

Vagy lehet mondani "egy fecske nem csinál nyarat"

De én azt mondom mégis, hogy személyiségtől függ. Most olyat is tudok mondani, hogy az egyik haverom lassan 30 éves és egy 16 éves lánnyal flörtöl miközben tegnap k*rvánál volt. Vannak ilyen esetek is és igaz nem kevés. Én meg ennek ellenkezője vagyok, mert sose tennék ilyet. Minden kapcsolatban benne van az, hogy szevasz. Fontos a bizalom és a szeretet:) mert csak az erősít.

2011. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Így igaz!! :))) köszönöm a válaszokat!! :)))
2011. dec. 23. 17:16
 36/50 anonim ***** válasza:
50%

"Végre , köszönöm az értelmes válaszokat!!! :)))"


A kérdező szerint meg az az értelmes válasz amit ő hallani akar...

Így felesleges a kérdés, ő csak megerősítést akart és mindig vannak olyanok akik biztatják az embert bármiről is legyen szó.

Még mindig azt mondom amit az elején írtam, 14 évesen ne pasizzon egy lány...

2011. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

fehersrac

huha): te szegény. jelentetted a válaszomat mert kb teljes jellemzést adtam rólad és fáj az igazság?)):

szánalmas vagy:DD

2011. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Nem éppen. Csak simán gyökér voltál...

30 feletti családapa vagyok két lánnyal egyik 9 a másik 13 éves és leírtam a véleményemet te meg sz@roztál itt... Ennyi

2011. dec. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
És ezek szerint ha levették egyetértettek velem...
2011. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

szóval te azért gondolod h nem kéne pasiznia 14évesen mert neked a lányod 13éves és h neki se kéne.. de apuka ként nem igen fog érdekelni h hány éves..17 évesen is még azt fogod mondani h tanuljon ráér még pasizni. De ha vissza gondolsz amikor 15-16éves voltál akkor meg mennyire akartál barátnőt..

nézőpont kérdése

2011. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!