Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Èn 14 éves lány vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Èn 14 éves lány vagyok a barátom 17 éves nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Vagy is hát a barátom mindjárt 18 éves!Nagy a korkülömbsèg??
2011. dec. 11. 18:02
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Nem barbiztam nem is fogok!!Èn csak egy igent vagy egy nemet vártam!!! -.-"
2011. dec. 12. 15:48
 22/50 anonim ***** válasza:
3 év??? Hú hát apád lehetneXD Dehogy nagy a korkülönbség. Ez szinte nem is nagy inkább kicsi.
2011. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
miért lenne kicsi?:D hülye vagy te.
2011. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
akkor kevés:P nem mindegy?
2011. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy elküldtél a francba, de szerinted miért nem 18 évesekkel kavar? Azért mert ők már nem olyan naivak, hogy be tudja fűzni őket!

Elmondom neked, hogy minden egészséges kamasz érett(kifejlett) nőre vágyik és a 20-on évesekre csorgatja a nyálát. Amíg ilyet nem kap, addig kihasználja az ilyen kis hülyéket.

2011. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vannak kivételek..:D


és amúgy a mai világban sokkal több olyan 15-16 éves lány van aki értelmesebb egy 18-19 évesnél..

2011. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem értelmesebb hanem vonzódás miatt van. Nekem a fiatalabb lányok tetszenek és nem az értelmiség miatt. Ez vonzódás. Ha értelmesebb nő kell akkor nem fiatalt keresnék hanem nálam idősebb nőt. Azért érzik magukat a lányok értelmesebbnek a koruknál, mert a vele egykorú srácok rengeteget hülyülnek, nem komolyak.
2011. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

"Azért érzik magukat a lányok értelmesebbnek a koruknál, mert a vele egykorú srácok rengeteget hülyülnek, nem komolyak."


nem arra mondtam h a vele egykorú srácok hanem a náluk idősebb lányok..

2011. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim válasza:
Hali. Lassan 16 leszek,és 14 évesen volt az elsö komoly kapcsolatom,egy husz éves sráccal. Én személyszerint nagyon bánom már,hogy 14 éves fejjel kezdtem pasizni.Még most is gyerek vagyok,nemhogy akkor.. Igaza van annak a kommentelonek,aki azt irta,hogy egy idosebb pasi,nem társasozni akar majd veled. Én is ugy gondoltam,hogy huuu de jóó,idösebb pasim van,és akkor most milyen vagány vagyok XD Aztán jött a baj,olyanokat akart a fiatalember..amiket én nem igazán. Ki is hajitottam gyorsan. 14 ÉS 17.. hát nem nagy a korkulonbseg,de ugyanugy azt tudom mondani,hogy pasibol van, és hidd el nem fog várni. Ha meg belemész a szexbe,akkor buta vagy. Nem oktatni akarlak,csak tapasztalatbol mondom,hogy nem kell 14 évesen pasizni. udv.
2011. dec. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2011. dec. 23. 09:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!