Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok: összeköltözésnél ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: összeköltözésnél ti hogyan oldottátok meg az olyan dolgok, szokások, egyebek elvégzését amit szégyelltetek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

nem olyasmire gondolok mint nagy dolgok elvégzése a wc-n, mert az evidens, emberek vagyunk

hanem amit tényleg szégyellsz bevallani neki

pl bajuszgyanta/szőkítés - (ki hogy szokta láthatatlanná tenni a nem kívánt pihéket az arcon ha sötétebb hajú és látszik) vagy akármi más, ami tényleg nagyon személyes, intim, ciki


2011. dec. 11. 20:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lehet bezárni a fürdőt, mert a "fürdő" csak egy zuhanyzó, meg egy pici csap, ajtó nélkül. Nincs semmi szégyellnivaló, volt már olyan, hogy borotváltam a lábamat, közben a párom mászkált a közelben, és látott :D
2011. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk semmi szégyellnivaló nincs, vagyis hát semmiért nem szégyenkezünk a másik előtt :)

Teljesen normális ha együtt vagyunk bent a fürdőszobában, nyugodtan szedhetek bajuszt/szemöldököt, bármit előtte.

Legfeljebb néha kirázza a hideg, hogy ő elájulna ha így tépném a bajszát :D

2011. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%

Nincs olyan amit ne láthatna.

Én is láttam már őt eléggé-hogy is fogalmazzak- nem túl szexi helyzetekben (fekvőbetegkén,korházban,mosdattam,stb),és nem ábrándultam ki,ő sem fog ha meglát borotválkozás közben.Sőt, kiváncsiságból egyszer ő borotvált engem :)

Nem ábrándult ki.

Ahogy reggel ébredés után se rohanok sminkelni,fésülködni..sokszor még ébredés után,de kávé előtt kis hancúr is belefér.Igen,minimális szájszaggal (büdös csak annak van akinek egészségügyi problémája is van),kócosan,csipásan.Mert igy is szeretjük egymást,nem csak csini ruhákba öltözve.

2011. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Három nővére van, nem illetődik meg igazán semmin. :D A másik meg az, hogy tudja, hogy jobban szeretek egyedül lenni a fürdőben, nem is igazán ilyesmik miatt, hanem egyszerűen nekem az olyan kikapcsolódós, csak magammal foglalkozós helyzet.
2011. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk nem kell szégyellni az ilyesmit,d epl szőrtelenitést a zuhany alatt oldom meg,akkor meg alapból egyedül vagyok a fürdőben.Nem azért ,mert zavar ha bejön a párom,csak nálunk ez a szokás,a fürdőben nem szoktunk együtt lenni.Vagy ha közös fürdés/tusolás van,nyilván nem akkora időzitem a borotválkozást.Bajusz/gyanta szőkités,erre nincs szükségem,de ezt is meg lehet oldani 10 perc alatt alatt a fürdőben.

Szarni szintén nem szoktunk egymás előtt,én nem is tudnék.. :DD Légfrissitő meg létezik és hazsnáljuk. Ettől függetlenül nyilván tudjuk,hogy a másik is jár wcre,szokott böfögni,fingani,szarni,de azért nem egymás előtt intézzük ha nem muszáj ezeket a dolgokat:D:D

2011. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Mi semmit sem szégyenlünk egymás előtt. Semmi sem ciki, nem bújkálok a bajúszgyantámmal..
2011. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%

nuni éd bsjuszgyantát akkorra időzítem, amikor nincs otthon. Hónalj és lábgyantát meg látott már. Ritkáőn járunk be egymáshoz a fürdőbe, mert mi olyankor relaxálunk és pihenünk :) De van hogy közösen fürdünk, de akkor nincs szőrtelenítés.

Tampont cserélni a wc-n szoktam, ahogy pukizni is. Ő pukizik előttem, de nem érdekel (csak akkor ha büdi-de akkor kinyitom az ajtót)

6éve élünk együtt, házasságban. Nincs semmi szégyelni valónk. AMit meg az egyik válaszoló is írt, mihelyt látja a szülést (nyilván nem totálból) onnantól kezdve semmi titok nem lesz. :D

2011. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak kezdetben leszel szégynelős:)) én az elején akkor oldottam meg mikor nem volt otthon
2011. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Az elején még akkor mentem be a fürdőbe az ilyen "kényes" dolgokat elintézni, amikor biztosan tudtam, hogy azalatt az idő alatt nem fog bejönni. Most már lazán megcsinálok bármit előtte is, felváltva szoktunk zuhanyozni, azalatt a másik elvégzi a pepecselős rituálékat, és jókat dumálunk közben :)

Semmi sem ciki a másik előtt, hál istennek, nem is lehet feszengve együtt élni.

2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs szégyellnivaló dolog, legyen szó bármiről.

Tudom, ez egyeseknek undorítóan hangzik, de nem ítéljük el a másikat, bármiről is legyen szó, mi aztán mindent meg tudunk beszélni, csinálni, legyen az bármilyen gusztustalan emberi dolog is.

Túléltünk már egy popó műtétet (cisztája volt) én kezeltem neki utána, rengeteg hányásos-hasmenéses vírust (volt, hogy kijött velem, résnyire nyitott ajtónál figyelt, mert annyira beteg voltam és féltett) én pikkelysömörös vagyok szóval alapból nem szép a bőröm (egész testen van sajnos, elég sok), neki a légcsöve összeszűkül éjjel, tehát ilyen maszkkal alszik, ami nyomja egész éjjel a levegőt, nincs nálunk tabu. Emberek vagyunk, ebben sok minden benne van, nem csak a tökéletesség, hanem a betegségek, testi dolgok, minden. Aki ezt nem tudja elfogadni, érdemes lenne hozzá szoknia a gondolathoz, mert váratlan helyzetekben nem lesz idő filózni azon, hogy ez most ciki-e a másik előtt vagy sem!

22/L

2011. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!